×
Wirtualna Polska

Czegoś takiego jeszcze nie widzieliście. Ten facet wybudował na swoim podwórku…

Widziałam już wiele ciekawych i oryginalnych projektów na wykorzystanie przestrzeni w domowym ogródku. Myślałam, że już nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć. A jednak dziś przekonałam się, że ludzka kreatywność nadal potrafi mnie zadziwić. O jaki projekt chodzi tym razem? Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie poniżej!

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Lubicie grać w kręgle? Jeśli tak, już za moment przekonacie się, że można zbudować kręgielnię na własnym podwórku! Tak, właśnie tak, własna kręgielnia… No przyznajcie sami, genialny pomysł!

Aby stworzyć podwórkową kręgielnię przede wszystkim musicie upewnić się czy macie wystarczająco przestrzeni dookoła siebie. Następnie należy znaleźć trochę czasu i przygotować materiały, które będą niezbędne przy budowie całej konstrukcji. A kiedy już ze wszystkim się uporacie, pozostaje dobra zabawa w gronie rodziny i przyjaciół!

Własna kręgielnia? Czemu nie!

podworkowe-kregle (1)

Na pierwszy etap prac składał się ogólny zarys konstrukcji

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

podworkowe-kregle (2)

Twórca projektu przy użyciu komputera zaprojektował rysunek 3D, dzięki czemu mógł zwizualizować sobie jak kręgielnia będzie wyglądała w rzeczywistości

podworkowe-kregle (4)

Zobacz co zrobił z kręglami! Przygotował specjalny mechanizm, który sprawia, że nie musi ręcznie ustawiać kręgli po każdym rzucie!

podworkowe-kregle (5)

Coraz bliżej…

podworkowe-kregle (6)

podworkowe-kregle (7)

podworkowe-kregle (8)

No i proszę gotowe!

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

podworkowe-kregle (9)

Jeśli ten projekt przypadł Wam do gustu nie zapomnijcie udostępnić go dalej. I oczywiście jeśli posiadacie jakieś fajne pomysły na zagospodarowanie przestrzeni w ogrodzie, możecie się nimi podzielić w komentarzach poniżej!

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować