×

7 genialnych sztuczek domowych, które w 100% ułatwią Ci życie. #2 jest moim faworytem!

W życiu pojawiają się sytuacje, w których z miłą chęcią sięgamy po triki, dzięki którym ułatwiamy sobie funkcjonowanie w tym zabieganym świecie. Czasem wystarczy tylko odrobina wyobraźni, aby stworzyć COŚ z niczego i tym samym przyczynić się do zmniejszanie problemów dnia codziennego.

Lepiej sobie ułatwiać życie, aniżeli rzucać kłody pod nogi. Sprawdź porady, które dla Ciebie przygotowaliśmy i napisz, czy z którejś miałeś okazję skorzystać.

1. Tępe nożyczki.

Przetnij nimi kilka razy folię aluminiową, a zobaczysz, że będą lepiej działać.

1

2. Gwoździe pod ręką.

Zawsze noś bawełniane rękawiczki podczas fizycznej pracy i włóż w nie gwoździe. Od tego momentu będziesz je mieć zawsze w zasięgu ręki.

2

3. Błysk i czystość.

Kwas cytrynowy skutecznie zwalcza białe zacieki. Prosty, skuteczny i ekologiczny sposób!

3

4. Trik dobry podczas malowania.

Kanister po mleku sprawdzi się idealnie jako mieszalnik do farb. Możesz w nim jednocześnie trzymać pędzel. Dwa w jednym!

4

5. Miejsce na klucze.

Nieużywany pas bezpieczeństwa można łatwo przekształcić w brelok do przechowywania kluczy.

5

6. Dodatki pod prysznicem.

Pod prysznicem często brakuje możliwości, aby coś zawiesić. Mamy na to rozwiązanie! Wystarczy na pręcie umieścić mały wieszaczek i po problemie.

6

7. Idealne parkowanie.

W podziemnym garażu zawsze jest mało miejsca i kierowcy boją się parkować, aby nie uszkodzić swojego cacka. Wystarczy, że w strategicznym miejscu zawiesisz piłkę tenisową, która delikatnie podczas parkowania będzie stykać się z przednią szybą.

7

Może Cię zainteresować

zamknij