×

7 genialnych sposobów na wykorzystanie koronki, które z pewnością Cię zachwycą! Nr 5 musi być mój!

Ten wpis powstał specjalnie z myślą o Was, drogie Panie. Bo kto jak nie my, kobiety zrozumie piękno i urok koronek, które są z nami od ponad 500 lat. Tak, tak koronki po raz pierwszy pojawiły się na świecie 5 wieków temu i od razu podbiły serca kobiet, które dostrzegły w nich niezastąpioną część nie tylko garderoby, ale i element dekoracyjny.

Dzisiaj zaprezentuje Wam nowe i niespotykane możliwości wykorzystania koronki, które z pewnością zdobędą Wasze serca! Bo jak nie zakochać się w tych 7 stylizacjach. Po prostu cudo!

1. Delikatna, ale zarazem bardzo efektowna ozdoba na świecznik.

k1
k2

2. Takie połączenie urzeknie każdą kobietę. Biżuteria z koronki połączona z techniką ombre była, jest i będzie zawsze trendy!

k3

3. Masz torebkę, która już Ci się znudziła i leży niepotrzebna w kącie? Mam dla Ciebie świetny pomysł jak połączyć pożyteczne z przyjemnym. Weź swoją starą torebkę i ozdób ją kawałkiem koronki, do której możesz dodać perełki. Efekt WOW murowany!

k4

4. Koronkowe bransoletki sprawdzają się w wielu przypadkach, mogą być dowodem przyjaźni. Koronka w takim wydaniu jest bardzo gustowna, a zarazem urocza. Kolorystykę możecie dobrać już według własnego upodobania.

k5
k6

5. Również stare szorty mogą odzyskać dawny blask. Takie połączenia są po prostu cudowne.

k7

6. Koronka nadaje się również do ozdoby obuwia. Dla niedowiarków mały tutorial poniżej.

k8

7. Koronka świetnie komponuje się również z diamentami i perłami. Taki zegarek to idealny prezent dla każdej kobiety!

k9

Dzisiejsze stylizacje robią wrażenie prawda? Jak dla mnie najlepszy jest numer 7, a dla Was?

Może Cię zainteresować

zamknij