×

Te niesamowite pomysły na wielkanocne pisanki skradną Twoje serce!

Już za kilka dni czeka nas Wielkanoc. Święta te nierozerwalnie wiążą się m.in. z tradycją dekorowania pisanek, która od wielu lat przekazywana jest z pokolenia na pokolenia na całym świecie. Warto w tym miejscu podkreślić, że jajka są symbolem nowego życia, dlatego też stanowią bardzo ważny element nadchodzących świąt.

Jak się okazuje technik zdobienia świątecznych jajek jest bardzo wiele. Mogą być one zdobione bardzo oszczędnie, bądź wręcz przeciwnie na bogato. Kolorystyka, wzory, czy też potrzebne materiały do wykorzystania mogą być przeróżne. Pod tym względem nie ma żadnych ograniczeń, a efekt końcowy zależny jest jedynie od naszej kreatywności.

Z biegiem lat wygląd pisanek zmieniał się i ewoluował. Różne techniki przeplatają się ze sobą, a do tradycyjnych metod dodaje się co jakiś czas jakieś nowinki.

Jeśli szukasz inspiracji i pomysłów, które pomogą stworzyć Ci niesamowite i jedyne w swoim rodzaju pisanki, trafiłaś pod dobry adres. Poniżej znajdziesz kilkanaście przeróżnych propozycji. Przyznam szczerze, że każda z technik ma w sobie „to coś”, i trudno wybrać najlepszą. Może Tobie pójdzie lepiej z tym zadaniem. Jeśli tak, koniecznie daj mi znać, który sposób zdobienia pisanek spodobał Ci się najbardziej.

Może Cię zainteresować

zamknij