Kategorie LajfhakiPorady

Powód dla którego nie powinieneś robić sobie tatuażu, który znalazłeś na pinterest!

Któż z nas nie lubi oglądać pięknych galerii zdjęć na pinterest lub na instagramie. Czasami cieszą tylko nasze oko i pozwalają na oderwanie się od codziennych obowiązków. Czasami są inspiracją dla nas w wielu aspektach naszego życia. A czasami stają się wzorcem do zrobienia czegoś. Jak na przykład tatuaże.

Co jest złego w tatuowaniu projektu zaczerpnięto z internetu?
Oto kilka powodów, dla których nie powinieneś robić sobie tatuażu, który znalazłeś na printerest.

instagram.com

1. Tatuaż to coś, co robisz na sobie i zostaje już na całe życie. Każdy, nawet mały tatuaż powinien więc być dobrze przemyślany.

instagram.com

2. Jeżeli spodoba Ci się tatuaż widziany w sieci i zdecydujesz się na identyczny, jest to po prostu kradzież czyjejś pracy. Tatuaż jest jak obraz, dzieło, które ktoś zaprojektował i wykonał. Twórca ma do niego swoje prawa. Nie jest wskazane dosłowne kopiowanie każdego tatuażu, który nam się spodoba.

instagram.com

3. Czy robiąc tatuaż, który widziałeś w internecie, zdajesz sobie sprawę, że może setki osób już ma taki tatuaż na swojej skórze? Każdy z nas chce być wyjątkowy i podkreślać swoją indywidualność. Po co więc robić coś takiego samego, jak inni?

instagram.com

4. Pomyśl też o artyście, do którego się zwracasz w salonie tatuaży. Tatuaże to jego pasja i życie. Jeśli przyjdziesz do niego z tatuażem, który nie został zaprojektowany przez niego, zrobi go, choć pewnie niechętnie – nie chcąc stracić klienta…

instagram.com

5. Pomyśl o sobie! Daj sobie szansę posiadania tatuażu, który nie jest kopią innego, ale został zaprojektowany wyłącznie dla Ciebie. Rozmawiając z ludźmi o swoich tatuażach, miej okazję opowiedzieć o każdym, jak o samym sobie!

instagram.com

Źródła: metro.co.uk