Kategorie GenialneInspiracjePomysły

Powstał długopis w kształcie liścia, sprawi że nigdy nie zapomnisz o przyrodzie

Jak wygląda tradycyjny długopis wie chyba każdy, ale po co ograniczać się do nudnego wyglądu pisaka? W dzisiejszych czasach możesz znaleźć markery i długopisy, które mają ilustracje z bohaterami kreskówek lub takie, które przypominają ukochane zwierzaki. A co powiesz na długopis w kształcie liścia?

Na taki pomysł zdecydowała się marka Appree pochodząca z Korei Południowej. Model Bookmark Pen to długopis kulkowy, który swoim wyglądem przypomina naturalny liść i gdyby nie fakt, że zakończony jest skuwką długopisu, można go pomylić z prawdziwym liściem!

designboom.com

Długopis o wyglądzie liścia ma oczywiście swoją podstawową funkcję, która służy zapisywaniu i notowaniu ważnych informacji, ale także ma relaksować i przypominać o otaczającej nas naturze. Gadżet dostępny jest w 3 modelach – wszystkie wykonane są z papieru. Inspiracją do stworzenia tego długopisu były liście bananowca, bambusa oraz dębu. Wszystkie długopisy są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych. Długopisy są bardzo cienkie, dlatego oprócz podstawowej funkcji, mogą służyć także jako zakładki do książki.

designboom.com
designboom.com

Jeśli podoba Ci się ten długopis możesz go kupić na stronie designboom.com – obecnie długopisy są na wyprzedaży i za zestaw dwóch sztuk należy zapłacić 15 dolarów czyli niewiele ponad 60 złotych.

designboom.com
designboom.com

Jak Ci się podoba ten długopis w kształcie liścia? Pisałabyś takim długopisem, czy twierdzisz ze to zbędny gadżet?

Zobacz także:

1) Torebka na prosecco to najgorętszy hit tego lata. Dobrze, że ma miejsce na lód

2) Galaktyczne kubki są tak fajne, że nawet Harry Potter chciałby je mieć

3) Ceramiczne naczynia z recyklingu powstały z produktów codziennego użytku

4) Zalando wprowadza ekologiczne rozwiązanie dotyczące paczek. Klienci mogą być niezadowoleni