×

18 pozycji snu, które mówią dużo o przyszłości Twojego życia miłosnego

Wszystkie wydarzenia, które mają miejsce w naszym życiu są ze sobą mocno powiązane. Nawet film, który obejrzałeś przed pójściem spać może wpłynąć na Twoje sny raz na pozycję w której zaśniesz! Często razem z parterem oglądacie filmy przed snem? Jeśli tak to warto sprawdzić co zdradzają pozycje w jakich zasypiacie. Mogą one zdradzić szczegóły dotyczące przyszłości życia miłosnego Twojego i Twojego partnera.

#1 „Forrest Gump”

Ten związek jest jak pudełko czekoladek – pełne niespodzianek. Mimo tego, że partner potrafi przez całą noc wierzgać nogami, dalej go kochasz i potrafisz poradzić sobie z jego wadami. A gdy taka sytuacja znowu się powtórzy i w środku nocy dostaniesz z kolana, mocno przytul drugą połówkę i pomyśl, że nikt nie jest idealny.

#2 „Mój przyjaciel Hachiko”

Jesteś niczym pies z filmu o Hachiko. Kochasz swoją rodzinę i w środku nocy potrafisz wstać i sprawdzić czy bliskie osoby są bezpieczne. Rodzina jest dla Ciebie najważniejsza, a Ty potrafisz kochać i być lojalny. Pamiętaj tylko, że czasami też musisz się wyspać!

#3 „King Kong”

Twoja ścieżka miłosna będzie trudna i długa, ale kiedy jesteś razem ze swoim partnerem nic nie jest Wam straszne. Nie można was zastraszyć uprzedzeniami ani stereotypami. Jesteście ponad to, ponieważ miłość jest po Waszej stronie.

#4 „Pan i Pani Smith”

Nie jesteście ze sobą zbyt długo, ale już zdążyliście się zmęczyć swoim związkiem. Czasami macie się naprawdę dość i mielibyście ochotę się pozabijać. Musisz zmienić coś w swoim życiu? Spróbuj z dwiema oddzielnymi kołdrami, może to rozwiążę problem.

#5 „Zaplątani”

Taki związek przypomina nieco cudowną bajkę, jednak tylko do momentu gdy przyjdzie czas na wspólne porządki. Jedna ze stron może nie wytrzymać tego, że włosy są dosłownie wszędzie!

#6 „Kung Fu Panda”

Mottem tego związku jest „zbiegi okoliczności nie istnieją”. Zdajesz sobie sprawę, że nie istnieje, żaden magiczny składnik miłosny, a aby znaleźć kogoś wyjątkowego wystarczy przyjrzeć się temu co jest tuż obok Ciebie. Bo czasami osoba którą pokochasz może być mistrzem, ale np. mistrzem w jedzenia chińskich pierożków na parze.

#7 „Król Lew”

Hakuna Matata „to słowa, które mogą rozwiązać wszystkie problemy twojego życia. I naprawdę nie możesz zrozumieć, dlaczego twoi krewni zawsze przypominają ci o odpowiedzialności. Czym właściwie są te rzeczy?

#8 „300”

Może jesteś osobą która wygląda na słabą i kruchą jednak zdecydowanie wiesz jak sobie radzić w życiu. Chronisz swoją przestrzeń osobistą i nie wpuszczasz nikogo. Jeśli będziesz postępować w ten sposób, stracisz szansę na szczęśliwe życie miłosne.

#9 „Paranormal Activity”

„Hakuna Matata” tak cudownie to brzmi, prawda? Te słowa rozwiązują większość Twoich życiowych problemów. Może dziwić fakt, że Twoi znajomi często przypominają Ci o odpowiedzialności. Chociaż tak naprawdę sama zapominasz czym ona jest.

#10 „Pulp Fiction”

Dla osób, które przyglądają Wam się z boku może się wydawać, że Wasz związek jest całkowicie szalony, ale najważniejsze jest to, że w tym całym szaleństwie potraficie się zrozumieć jak nikt inny.

#11 „Alladyn”

Odkąd byłaś dzieckiem, ludzie wmawiali Ci, że poślubisz kogoś z wyższych sfer, jednak Ty zakochałaś się w prostym gościu, który ma dobre serce. Masz naprawdę magiczny związek, który przetrwa najgorsze.

#12 „Podziemny Krąg”

Intrygi, chaos, internet, gry i praca – rozpaczliwie próbujesz przełamać błędne koło nudnego życia, które z każdą minutą staje się coraz krótsze. Zapamiętaj główną zasadę bezsenności: nigdy nie pisz, kiedy nie możesz spać!

#13 „La La Land”

Całe Twoje życie jest prowadzone w szalonym rytmie niczym w najlepszych jazzowych kompozycjach, ale Ty i Twój partner musicie pamiętać, że niezapłacone rachunki wcale nie są romantyczne.

#14 „Epoka lodowcowa”

Brak bezpieczeństwa i pewność siebie w przyszłości nauczyły Cię doceniać ciepło i troskę ukochanej osoby, jednak nie zapominaj o kupieniu jednego dodatkowego koca. Twoja druga połówka ma trudności z przetrwaniem w zimnie.

#15 „Spider Man”

Każdy z Was chce wywrócić świat do góry nogami, ze względu na niekończącą się miłość do drugiej osoby. A to, że w waszym domu nie zawsze panuje porządek, no cóż… Małe pajęczyny w kącie sypialni w ogóle wam nie przeszkadzają!

#16 „Titanic”

Wasza miłość będzie żyła, dopóki Wasze serca się nie zatrzymają, a góry lodowe nie uniosą się w morzu.

#17 „50 twarzy Greya”

Przyzwyczailiście się, że nie wtrącacie się sobie w sprawy biznesowe i osobiste. Wasz związek jest prosty i jednocześnie skomplikowany. Musicie zrozumieć czego od siebie oczekujecie. Musicie przestać odkładać swoje życie na rzecz aprobaty innych ludzi.

#18 „Ojciec Chrzestny”

Wasze humory zderzają się jak gangsterzy we włoskim filmie, jednak mimo to jesteście dla siebie najważniejszymi osobami, jesteście rodziną. Może czas najwyższy przenieść związek na wyższy poziom? Słyszycie już ślubne dzwony?

Oczywiście nie da się przewidzieć przyszłości związku i życia miłosnego, ale przyznasz, że ten artykuł był zabawny! A może udało Ci się rozpoznać jakaś z pozycji? 🙂

 

Katarzyna

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Fotografka i redaktorka. Miłośniczka ciekawego designu, dobrej muzyki oraz oryginalnych rozwiązań dla domu. Wolne chwile spędza na szukaniu ekologicznych rozwiązań, którymi chce dzielić się z innymi.

Wybrane dla Ciebie

5 porannych nawyków, które wypompowują z Ciebie całą energię i sprawiają, że czujesz się jak dętka bez powietrza

Niektórzy z nas już po obudzeniu czują się tak, jakby przepracowali całą noc, a te kilka godzin snu w ogóle nie zregenerowało organizmu. W takim wypadku należy przyjrzeć się swoim porannym nawykom, które mogę być odpowiadać za brak energii zaraz po wstaniu z łóżka. Oto garść zgubnych przyzwyczajeń sprawiających, że rano nie jesteśmy rześcy i […]

Prosta sztuczka stosowana przez żołnierzy pozwoli Ci zasnąć w zaledwie 2 minuty

Po długim i ciężkim dniu w pracy, nie ma niczego lepszego niż położenie się w swoim wygodnym łóżku i zapadnięcie w głęboki sen. Jednak czasami zaśnięcie wcale nie jest takie proste jak się wydaje! Nawet gdy jesteśmy bardzo zmęczeni, a nasze powieki są ociężałe, zdarza się że nie możemy zapaść w świat Morfeusza. Co wtedy […]

Panaceum na spokojny sen prosto z warzywniaka. W objęcia Morfeusza trafisz szybciej niż myślisz

Masz problemy z zasypianiem? Kup w warzywniaku sałatę i spokojnie połóż się do łóżka. Sałata na sen Pewna użytkowniczka TikToka – Shapla Hoque – zadziwiła internautów swoim metodą na łatwe zasypianie. Kobieta codzienne przed snem wypija napar z sałaty! Tak, wzrok Cię nie myli. Chodzi o popularne, zielone warzywo, które zwykle kładziemy na kanapki. Brytyjka, […]

Firma oferuje ochotnikom 1500 $ za miesiąc drzemek. Praca ze snu o jakiej nie musisz już marzyć

Pewna firma zajmująca się robieniem łóżek i wszelkich innych rzeczy przydatnych aby się wyspać wpadła na nietypowy pomysł: postanowiła zatrudnić kilka osób, które zostaną „śpiocho-recenzentami”. Chcą im zapłacić 1500 $ za miesiąc „pracy”. Mały ziew i duży ziew „Praca” ma oczywiście polegać głównie na spaniu, a ściślej rzecz biorąc, różnej długości drzemkach. Prawdopodobnie każdego dnia […]

Małżeństwa śpiące oddzielnie? 3 powody dla których mieszkańcy Japonii noc spędzają osobno…

Małżonkowie w Japonii nie dzielą łoża. Śpią całkowicie osobno, czasami nawet w osobnych pokojach. O dziwo ma to jednak wiele praktycznych zastosowań i wzmacnia relację między dwojgiem ludzi. Początki mają korzenie w tradycji W kulturze japońskiej łóżko jest pojęciem abstrakcyjnym i Japończycy śpią z reguły na tzw. futonach. Są to specjalne maty do spania, które […]

24 zabawne zdjęcia drzemiących ludzi. Sen może nas złapać w najmniej oczekiwanym momencie!

Myślę, że większość z Was zgodzi się ze mną, że sen jest jedną z najbardziej przyjemnych i niezwykle ważnych rzeczy w naszym życiu. To dzięki niemu nasz organizm się regeneruje i odpoczywa, po drzemce czujemy się zrelaksowani i pełni energii. Niestety ze względu na codzienny natłok obowiązków czasami możemy odczuć brak snu. Czy Wam też […]