×

Firma oferuje ochotnikom 1500 $ za miesiąc drzemek. Praca ze snu o jakiej nie musisz już marzyć

Pewna firma zajmująca się robieniem łóżek i wszelkich innych rzeczy przydatnych aby się wyspać wpadła na nietypowy pomysł: postanowiła zatrudnić kilka osób, które zostaną „śpiocho-recenzentami”. Chcą im zapłacić 1500 $ za miesiąc „pracy”.

unsplash

Mały ziew i duży ziew

„Praca” ma oczywiście polegać głównie na spaniu, a ściślej rzecz biorąc, różnej długości drzemkach. Prawdopodobnie każdego dnia recenzent będzie miał konkretne zadanie do zrealizowania związane z drzemką.

unsplash

Senne wyzwanie

W praktyce pewnie będą to po prostu drzemki o różnej długości, w różnych porach dnia i nocy i przy różnej ogólnej kondycji psychofizycznej. Innymi słowy, będzie to banalnie prosta i całkiem przyjemna praca.

unsplash

Wszyscy skorzystają

A jaki jest haczyk? Prawdopodobnie go nie ma. Eachnight na serio zatrudni 5 osób, którym zapłaci zapowiadane pieniądze. Cała zabawa została natomiast przypuszczalnie wymyślona dla darmowej reklamy – o Eachnight rozpisały się właśnie serwisy na całym świecie, dzięki czemu mnóstwo ludzi dowie się o jej produktach i być może zdecyduje się na ich zakup. Tak więc jeśli ktoś z Was kocha drzemki – korzystajcie śmiało, jest 1500 $ do zgarnięcia. Formularz zgłoszeniowy znajdziecie tutaj.

unsplash

25 niezwykłych przykładów łóżek piętrowych. Różne projekty i konfiguracje do pokoju dziecięcego

Jak przygotować koszulki do spakowania żeby zajmowały mniej miejsca

 

 

Źródła: eachnight.com

Może Cię zainteresować

zamknij