Prosty trik sprawi, że w mgnieniu oka uporasz się z prasowaniem i pozbędziesz się wilgoci z ubrań - Genialne
×
Wirtualna Polska

Prosty trik sprawi, że w mgnieniu oka uporasz się z prasowaniem i pozbędziesz się wilgoci z ubrań

Pranie to jedna z najbardziej czasochłonnych czynności. Sortowanie, pranie, suszenie, prasowanie… Prawdopodobnie marzysz o tym, by pranie po prostu zniknęło i nie zaprzątało już dłużej twojej głowy.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Dzięki kilku sposobom, znacznie szybciej uporasz się z nielubianą czynnością. Choć żaden z nich nie sprawi, że pranie zrobi się samo, jest to całkiem realistyczna opcja na zaoszczędzenie masy czasu!

Suszenie

brebca

Któż z nas nie kocha zapachu świeżego prania? Czyste i pachnące ubrania to jedyna przyjemność jaką odnajdujemy w tej czasochłonnej czynności. Jednak tym z was, którzy korzystają z suszarki na pranie zapewne i ta radość została odebrana.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Suszarka ma to do siebie, że po wyciągnięciu z niej prania, ubrania mają nieprzyjemny i wilgotny zapach. Większość jakoś się z tym godzi, z racji, że czas i miejsce zostały zaoszczędzone. Jednak istnieje pewne rozwiązanie, dzięki któremu przykry zapach zupełnie zniknie!

Always Organizing via Buzzfeed

Suchy ręcznik to wszystko czego potrzebujesz. Włóż go do suszarki razem z praniem, a ubrania pozostaną świeże i pachnące. Ręcznik wchłonie nadmiar wilgoci z ubrań i znacznie przyspieszy proces suszenia nawet o połowę!

Prasowanie

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Mamy również genialny trik, który sprawi, że prasowanie stanie się szybsze i znacznie przyjemniejsze. Raczej nie znamy nikogo, kto z ogromnym entuzjazmem przystąpiłby do tej czynności.

YouTube

Potrzebna ci będzie folia aluminiowa, którą na pewno masz gdzieś w domu! Umieść ją pod powłoką wierzchnią deski do prasowania i gotowe.

YouTube
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Teraz wystarczy prasować ubrania z jednej strony. Folia aluminiowa umieszczona pod powłoką na desce, zadziała jak żelazko z drugiej strony. Czyż to nie jest genialne?

Domowe obowiązki zakończone, więc czas na relaks!

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować