×

Madonna pielęgnuje swoją twarz maścią na hemoroidy. Inne gwiazdy ją naśladują

Skóra pod oczami to niezwykle wrażliwe miejsce i może przysporzyć wielu problemów. Wszystkie oznaki zmęczenia i pierwsze sygnały starzenia uwidaczniają się właśnie na tym obszarze. Bez względu na wysiłki, nie zawsze udaje się zamaskować.

Mimo wielu dostępnych środków kosmetycznych, wiele z nich okazuje się zupełnie nieskuteczne lub są zdecydowanie zbyt drogie.

Okazuje się, że skuteczne rozwiązanie kryło się tuż przed naszym nosem, a dokładniej rzecz biorąc, w aptece. Popularny środek na hemoroidy potrafi zdziałać cuda w pielęgnacji skóry pod oczami.

youtube

Być może brzmi to jak żart, ale naukowcy i kosmetolodzy nie mają złudzeń. Produkt znany jest w branży od lat.

Preparation H, bo o tej maści mowa, to sekret młodego spojrzenia wielu gwiazd. Dermatolog dr Sejal Shah tłumaczy, że specyfik ma właściwości przeciwzapalne i ściągające, dzięki czemu zmniejsza obrzęki i minimalizuje przebarwienia. Zmarszczki, worki i cienie pod oczami przejdą do historii!

low

Jak każdy sposób, również i ta metoda ma swoje negatywne strony. Oprócz tego, że sam pomysł wydaje się nieco odpychający.

Maść jest stworzona na bazie tłustych substancji, a ich nadmiar prowadzi do zatykania porów i powstawania trądziku. W takich okolicznościach należy pamiętać, by nie przesadzać z odmładzającym produktem.

Jak więc stosować? Bardzo łatwo, wystarczy nałożyć cienką warstwę na skórę i zmyć po 10 minutach.

Zdecydowanie nie polecamy tej metody osobom ze bardzo wrażliwą skórą lub skłonnościami do trądziku. W przypadku delikatnej skóry mogą pojawić się zaczerwienienia i podrażnienia. Eksperci również nie zalecają długotrwałego stosowania takiej kuracji.

instagram

Jeśli efekty produkty jeszcze was nie przekonały, warto dodać, że z tej metody korzysta wiele gwiazd.

Być może wiecznie młody wygląd Madonna zawdzięcza własnie maści na hemoroidy, a sekret nieskazitelnego makijażu Kim Kardashian tkwi w tym właśnie specyfiku.

Może Cię zainteresować

zamknij