×
Wirtualna Polska

Jeśli nie masz jeszcze prezentu na dzień chłopaka, zainspiruj się naszymi pomysłami

Trzydziestego września warto pokazać naszym mężczyznom, ile dla nas znaczą.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Niezależnie czy jest to partner, chłopak, mąż czy syn. Każdy lubi otrzymywać prezenty.

Często wybierając podarunki, sugerujemy się zainteresowaniami i jest to dobry trop

Jeśli chłopak nie boi się wyzwań, jest otwarty na nowe doświadczenia, warto pomyśleć o skoku na bungee lub ze spadochronem. Jeśli lubi podróżować, może wybierzecie się nad morze, jezioro czy do lasu. Wspólny spacer z pewnością zostanie doceniony. Jeśli natomiast jest domatorem, wspólna kolacja przy świecach sprawdzi się idealnie.

Wybierając prezent weź pod uwagę osobowość danej osoby:

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Introwertyk, czyli osoba zamknięta w sobie, na pewno ucieszy się z książki, może z dobrej kawy, czyli z prezentu, który da mu możliwość przebywania w komforcie domowego ogniska. Człowiek o tym typie osobowości wnosi w życie innych osób spokój, akceptację, równowagę i stabilność.

<a href=pixabay.com">

pixabay.com

Melancholik jest uczuciowy, wrażliwy, dokładny, poważny. Jego wzloty są najwyższe, a dołki najniższe. Niestety skłonny do depresji, nadmiernie wymagający, narzekający. Dla takiej osoby dobrym podarunkiem będzie płyta ze spokojną muzyką, bilet do teatru czy nawet ładnie oprawiony notes, w którym będzie zapisywać swoje przemyślenia. Melancholicy często sięgają po dramaty, filmy psychologiczne. Kino akcji niestety może ich nie zachwycić.

Ekstrawertyk, inaczej choleryk, dobrze się czuje gdy przewodzi innym. Lubi i potrafi kierować. Czuje się w żywiole, gdy pracuje pod presją. Jest wizjonerem i żyje jak osoba nastawiona na zadania. Dobrym prezentem może być coś, co pomoże mu być bardziej zorganizowanym, gdyż planowanie nie jest jego dobrą stroną.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Sangwinik czyli dusza towarzystwa. Prawie zawsze jest wesoły, pogodny, towarzyski, gadatliwy. Ale przy tym niezorganizowany i zapominalski. Jest charyzmatyczny i łatwo przekonuje innych używając swego czaru. Dla tego typu osobowości dobre są prezenty z humorem. Doceni każdy podarunek, który przedstawi go w dobrym świetle w towarzystwie. Koszulka z ciekawym, śmiesznym napisem, którą będzie mógł założyć na imprezę może okazać się idealnym prezentem.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować