7 kreatywnych prezentów, które kupisz przez Internet. Spodobają się każdemu

Nie martw się, że Boże Narodzenie tuż-tuż. Masz jeszcze szansę na to, aby sprezentować swoim najbliższym coś wyjątkowego. Nie musisz wydawać na to dużo pieniędzy, bo najbardziej liczy się sam gest i pamięć, prawda?

Jeśli jednak czujesz, że nie masz pomysłu na to, jak zaskoczyć bliską Ci osobę, zainspiruj się tym, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Na pewno po rozpakowaniu prezentu na twarzy obdarowanego pojawi się uśmiech 🙂

1. Książka kucharska

Znajdzie się także coś dla fanów gotowania, którzy uwielbiają szybkie, pyszne i innowacyjne przepisy. Ta książka kucharska sprosta tym wymaganiom, a do tego cieszy oko przepięknymi zdjęciami i bardzo oryginalnym wydaniem. Dostępna pod tym linkiem. Na samą myśli już cieknie ślinka!

7 kreatywnych prezentów, które kupisz przez Internet. Spodobają się każdemuUdostępnij

2. Gry

To zawsze dobry pomysł i niekoniecznie dla dzieci. Idealnie sprawdzą się także planszówki dla dorosłych – niekiedy z erotycznym podtekstem 😛 Świetny relaks w gronie najbliższych, dzięki czemu zacieśnicie więzy.


Scrabble
Udostępnij

3. Spersonalizowana biżuteria

Niekoniecznie musi to być coś drogiego. Grawerowanie i wytłaczanie napisów np. w skórze nadaje ozdobom bardzo osobistej formy. Przekaz jest jasny i wiadomo, że dana rzecz została wykonana z myślą o danej osobie. Może to być nieśmiertelnik, bransoletka lub naszyjnik z imieniem lub zdjęciem bliskiej osoby.


LG. Patterned Framed Pendant - 4
Udostępnij

4. Kieliszek do wina

Możesz także skusić się na prezent z przymrużeniem oka dla tych, którzy rozumieją żarty. Kieliszek wina, który nie wymaga dolewania do niego. Nie wiesz, co sprezentować przyjaciółce? Teraz już chyba nie będziesz mieć z tym problemu. Kieliszek możesz kupić, klikając w ten link. Na zdrowie 😉

7 kreatywnych prezentów, które kupisz przez Internet. Spodobają się każdemuUdostępnij

5. Magiczny kubek

Uniwersalny prezent, który pasuje praktycznie dla każdego. Na początku wydaje się całkiem normalny, ale już po chwili, gdy zalewa się go wodą, widać, jak się zmienia. Co jest najlepsze w tym? Za każdym razem, gdy obdarowana osoba, będzie wlewać gorący napój do kubka, uśmiechnie się i przypomni sobie o Tobie.


Top 10 Best Designs For Heat Changing Mugs
Udostępnij

6. Mapa nieba danego dnia

To prezent od romantyków dla romantyków! Spersonalizowany wydruk mapy gwiazd. Możesz zamówić ‚swoje osobiste niebo’ z danego dnia. Być może to data ślubu, narodziny dziecka lub dzień poznania się dwójki zakochanych osób. Bardzo pomysłowe!

7. Wydrukuj instagram znajomego

Jeśli Twój znajomy prowadzi instagram, to jest prezent dla niego. Możesz sprawić, żeby wspomnienia cyfrowe trafiły na papier. W Polsce jest wiele internetowych firm, które się tym zajmują. Nie musisz mieć wszystkich zdjęć na dysku, wystarczy, że podasz nazwę profilu, osoby, którą chcesz obdarować.

7 kreatywnych prezentów, które kupisz przez Internet. Spodobają się każdemu
Udostępnijźródło: www.frugalbeautiful.com/