×

Przepis na najmocniejszy środek czyszczący. Tylko 2 składniki dodaj do wody, a wyczyści wszystko!

Nawet nie chcesz myśleć, ile pieniędzy wydałeś już na różnorakie sklepowe specyfiki? Wiele razy dawałeś się nabrać reklamom, które obiecywały spektakularne efekty, a po sprawdzeniu okazywało się, że brud nadal pozostał? To koniec nietrafionych zakupów, ponieważ z tym specyfikiem wyczyścisz wszystko, co do tej pory spędzało Ci sen z powiek. Zrobisz go sam w domu i będziesz zachwycony, bo tylko z trzech składników. Poznaj przepis na najmocniejszy środek czyszczący!

Stwórz swój domowy odtłuszczacz, odkamieniacz, odplamiacz i pogromcę innych zabrudzeń!

To najmocniejszy środek, jaki tylko możesz sobie wyobrazić, ponieważ rozpuści każdą tłustą plamę, kamienny osad, plamy, zabłocenia, zabarwienia, zaschnięcia i wiele innych. Nawet zaschnięty, nieczyszczony od poprzedniego sezonu grill!

Zrobisz go sam w kilka chwil – jest bardzo prosty w wykonaniu i w użyciu. Jedyne, czego potrzebujesz, to:

  • 50 ml płynu do naczyń (3-4 łyżki)
  • 30 ml spirytusu (2 łyżki)
  • 350 ml wody

Wystarczy, że dokładnie zmieszasz te składniki ze sobą i przelejesz powstałą miksturę do plastikowego lub szklanego spryskiwacza.

Z jego pomocą poradzisz sobie z takimi trudnymi przypadkami, jak:

Brudny blat z plamami różnego pochodzenia Wyczyścisz go bez ryzyka, że chcąc go wyszorować, niechcący go zarysujesz.

Pełna osadów umywalka Ten domowy środek czyszczący rozpuści nawet najstarsze osady z kamienia, mydła, pasty do zębów i innych.

Plamy na ubraniach Jeśli myślisz, że zaschnięte zabrudzenia, które wniknęły już w materiał, są nie do ruszenia, to jesteś w błędzie. Po prostu spryskaj je detergentem, zanim włożysz je do pralki, a później pierz jak zwykle.

Niedoczyszczony grill Nawet nie chcesz patrzeć na te zaschnięte resztki kiełbasek i tłuszcz? Twój grill ani nie wygląda, ani nie pachnie ładnie, co nie zachęca do tego, żeby go kiedykolwiek użyć? Jeśli tak, to wypróbuj ten jeden domowy specyfik, a cały brud zniknie w mgnieniu oka!

Przypalona patelnia. Podgrzej ją na gazie lub indukcji, po czym dokładnie spryskaj spaloną powierzchnię specyfikiem. Jedyne, co musisz jeszcze zrobić, to przetrzeć patelnię wilgotną miękką gąbką.

Wyczyścisz też zabrudzone moskitiery, zabłocone buty po przejściach, a nawet felgi samochodowe.

najmocniejszy środek czyszczący
najmocniejszy środek czyszczący Fot.
Il Rifugio Perfetto

Widzisz? Ten domowy detergent z całą pewnością poradzi sobie w naprawdę wielu wyzwaniach.

Jego wszechstronne działanie sprawiło, że stał się niezbędnikiem w niejednym domu. Nie czekaj i przetestuj go sam!

Sprawdź również inne polecane przez nas przepisy na domowy środek czyszczący.

Źródła: www.youtube.com

Może Cię zainteresować