×

Przycisk na kasie samoobsługowej w Lidlu. Dzięki niemu oszczędzisz mnóstwo czasu!

Często robisz zakupy w supermarketach? To pewnie korzystasz z bardzo praktycznego udogodnienia, dzięki któremu nie tracisz czasu na stanie w długich kolejkach. Kupując niewiele produktów, idziesz wprost do kas, które można obsłużyć samodzielnie. Nie jest to zbyt trudne – wszystko, co należy robić, aby skasować produkty, krok po kroku podpowiadają nam z głośnika komunikaty. Nie potrzebna jest więc jakaś specjalna instrukcja obsługi kasy samoobsługowej. A szkoda… Pewnie dowiedziałbyś się z niej o wielu praktycznych funkcjach!

„Jak sobota to tylko do Lidla, do Lidla” – słyszysz tę reklamę równo co tydzień, prawda? I pewnie często dajesz się na nią skusić. A wtedy, wchodząc do sklepu, widzisz tłumy klientów, którzy również chcą skorzystać z promocji. Już wiesz, że raczej wybierzesz kasę samoobsługową, aby nie tracić czasu na stanie w kolejkach. Wchodzisz między alejki z produktami, a tam woła Cię napis „Rabat -50% przy zakupie 12 sztuk!”. Toż to prawdziwa okazja!

Przydatna opcja na kasie samoobsługowej, kiedy kupujesz „wielosztuki”

Twoje zadowolenie spada, kiedy przy kasowaniu orientujesz się, że nagle musisz każdą z tych dwunastu rzeczy skanować osobno? Otóż… nie musisz!

Przydatna opcja na kasie samoobsługowej
Przydatna opcja na kasie samoobsługowej. Fot. źródła własne

Ta ukryta funkcja na kasie w Lidlu przyjdzie Ci z pomocą! Oszczędź czas i skorzystaj z przycisku „Podaj ilość”

Jeśli masz wiele sztuk tego samego produktu, to zanim zaczniesz je skanować, powinieneś postąpić według tych czterech kroków:

  • policz dokładnie wszystkie te same produkty
  • kliknij opcję „Podaj ilość” na ekranie kasy
Przydatna opcja na kasie samoobsługowej.
Przydatna opcja na kasie samoobsługowej. Fot. źródła własne
  • wpisz daną wartość w komputer
  • zeskanuj tylko jedną z tych rzeczy
Przydatna opcja na kasie samoobsługowej
Przydatna opcja na kasie samoobsługowej. Fot. źródła własne

Kasa policzy wszystkie naraz! To niesamowita oszczędność czasu i energii! Skorzystaj z niej koniecznie na następnych zakupach!

 

Poznaj też, jaki tajemniczy przycisk kryje się na kasach w Biedronce! Jest ukryty, ponieważ dzięki jego użyciu, klienci płacą dużo mniej!

To na pewno Cię zaskoczy! 12 świetnych magicznych trików!

Źródła: pomyslodawcy.pl

Może Cię zainteresować