Kategorie Balkon i ogródDom i ogródOgród

Kończą się wakacje, a Ty jeszcze nie byłeś na rajskiej plaży? Spokojnie, teraz możesz mieć ją w ogródku

Wakacyjny relaks kojarzy się ze słońcem, morską wodą oraz piaskiem. Co jednak zrobić gdy czas wakacji się kończy, a my chcielibyśmy jeszcze spędzić kilka dni na rajskiej plaży? Fakt, że mieszkasz daleko od morza nie powinien oznaczać, że nie możesz bawić się na wybrzeżu! Założyciel firmy budowlanej, Eric White, buduje piękne prywatne oazy, które wyglądają jak z książek przyrodniczych. Kiedy zobaczysz jak wyglądają, natychmiast zechcesz mieć taką u siebie w ogródku!

Firma Erica White’a, Zydeco Construction, buduje niesamowite baseny, które swoim wyglądem przypominają rajską oazę

http://www.zydecoconstruction.com

Firma, która ma swoją siedzibę w Luizjanie, specjalizuje się w tworzeniu niepowtarzalnie pięknych plaż/basenów w ogródku. Koszt takiej oazy to blisko 20 000 dolarów (ok. 78 tysięcy zł).

W wywiadzie dla USA Today The Daily Advertiser, założyciel firmy powiedział, że zawsze pragnął robić piękne rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Najważniejsze było znalezienie tej rzeczy. W końcu White postawił na coś o czym marzy prawie każdy, lecz nie oferuje żadna inna firma. Postawił na niestandardowe wykonanie basenów, przypominających najdalsze zakątki egzotycznych wysp.

http://www.zydecoconstruction.com

Początkowo Eric nie miał prostego życia. W wieku 15 lat został bezdomny na niemal rok. Rzucił szkołę i wylądował na ulicy, jednak po wielu miesiącach biedy, zatrudnił się w firmie budowlanej, a następnie założył własną działalność którą sprzedał, aby wkrótce stać się założycielem Zydeco Costruction, która z powodzeniem tworzy niesamowite baseny.

http://www.zydecoconstruction.com

Taki basen z pewnością przydałby się każdemu z nas, zwłaszcza gdy nad Polską znowu pojawiają się ogromne fale upałów. 30 stopniowe temperatury sprawiają, że każdy z nas musi bardzo o siebie uważać – jeśli możesz zostań w domu, a wychodząc pamiętaj o czapce lub kapeluszu oraz butelce wody. Podczas wysokich temperatur warto zostać nawodnionym (unikaj alkoholu i słodkich napojów i postaw na wodę). Oprócz tego schładzaj swoje ciało letnią wodą. Szczęśliwi Ci, którzy mają szansę odpoczywać na rajskich plażach i Ci których stać na taki basen jaki może zbudować firma Eric’a!

http://www.zydecoconstruction.com

Jak Ci się podoba projekt takiej rajskiej plaży? Chciałbyś mieć taką w domu czy wystarczyłyby Ci wczasy na dalekiej wyspie?

http://www.youtube.com

Zobacz także:

1) Hotel z siatką nad oceanem oferuje noclegi pod gołym niebem

2) Ludzie zastanawiają się jak można dostać się do tego basenu. Oto gdzie znajduje się wejście