Ranking hot dogów ze stacji benzynowych. Na niektóre z nich nie warto zajeżdżać

Wakacje to czas podróży i niezapomnianych przeżyć! Wyjazdy własnym samochodem wiążą się z częstym tankowaniem, a to świetna okazja aby zrobić sobie krótką przerwę i coś przekąsić.

Nie znam nikogo kto podczas podróży nie chciałby zjeść ciepłego hot doga. W końcu to nieduża i z reguły niedroga przekąska, która nasyci każdego urlopowicza!

Okazuje się jednak, że hot dog to nie jakaś pierwsza lepsza, zwykła parówka włożona w bułkę z ketchupem! Stacje benzynowe konkurują ze sobą nie tylko w jakości i cenie paliwa, ale także tej przekąski.

Pewien internauta podczas swojego urlopu postanowił sprawdzić gdzie zje hot doga doskonałego. Czy w ogóle istnieje taki hot dog? Tego dowiesz się z poniższego zestawienia!

Orlen

maciej.je

Wielu podróżnych myśląc o hot dogach często wybiera właśnie tę stację. A czy rozpoznawalność stacji idzie w parze z jakością hot dogów? Według pana Marcina przekąska wyglądała i smakowała naprawdę dobrze. Dodatkowo klienci stacji Orlen mogą wybrać nie tylko sos, ale także smak mięsa oraz pieczywa (np. białe, pszenne).

Ocena: 7/10

Circle K

maciej.je

Hot dogi na tej stacji są wprost zatapiane ogromną ilością ketchupu, który według pana Marcina, nie jest najlepszej jakości i pozostawia kwaskowaty posmak. Jakość mięsa także pozostawia wiele do życzenia, zaś pieczywo było miękkie i dobrze podgrzane.

Ocena: 4,5/10

Shell

maciej.je

Przekąska z tego miejsca wypadła w rankingu najsłabiej i nie chodzi tylko o jakość mięsa, która według internauty była bez smaku, ale także o mikroskopijną ilość ketchupu oraz cienką bułkę, która w ogóle nie była chrupka.

Ocena: 2/10

BP

maciej.je

W odróżnieniu od wcześniejszych stacji, stacja BP oferuje dość skromny wybór mięs czy pieczywa, jednak warto zaznaczyć, że jakość parówki, a raczej kiełbasy jest naprawdę zaskakująco dobry. Hot dog był najcieplejszy z całej czwórki, a ilość sosu nie przyćmiewała smaku mięsa. Jedynym minusem jest dość gumiasta końcówka bułki.

Ocena: 7,5/10

A ty masz swoją ulubioną stację na której zawsze jesz hot dogi?

Źródło: maciej.je | Fotografie: maciej.je