×

Ratownicy noszą seniorkę na rękach i umożliwiają jej spędzenie wakacji na plaży

Bezinteresownie udzielana pomoc zawsze budzi dużo emocji. Zwłaszcza jeśli sprawia, że dzięki niej ktoś będzie miał udane wakacje.

Senior na plaży

Amerykanka Kimberly Waterbury postanowiła zabrać swoją matkę – Dottie Schneider – na plażę. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że kobieta ma 95 lat, przeszła wylew i porusza się na wózku inwalidzkim. Nie zważając na ograniczenia, kobiety ruszyły do portowego miasta Orange Beach w stanie Alabama. 

Orange Beach Surf Rescue/facebook

Ratownicy ruszają na pomoc

Na miejscu okazało się, że poruszanie się po plaży wózkiem inwalidzkim jest w zasadzie niemożliwe. Kimberly nie była w stanie przepchnąć go z hotelu do leżaków znajdujących się w pobliżu oceanu. Całą sytuację zauważyli ratownicy wodni i od razu ruszyli z pomocą.

Orange Beach Surf Rescue/facebook

Noszona na rękach

Mężczyźni usadzili seniorkę w pojeździe terenowym i podwieźli nad sam oceanem. Na koniec jeden z nich na własnych rękach przeniósł ją na leżak. Ratownicy przez cały tydzień spotykali obie panie i wytrwale transportowali Dottie na jej leżak. Dzięki temu w zaawansowanym wieku mogła cieszyć się wypoczynkiem na plaży.

Orange Beach Surf Rescue/facebook

Z wdzięczności Kimberly ofiarowała ratownikom turystyczną lodówkę wypełnioną jedzeniem. Takie sytuacje przywracają wiarę w ludzi i sprawiają, że raduje się serce.

Kiedy ostatni raz udzieliłeś komuś bezinteresownie pomocy?

16-latka za pomocą międzynarodowego znaku „Pomóż mi” zaalarmowała, że potrzebuje pomocy. Uratowano ją z rąk oprawcy

genialne

Poznaj język migowy

 

Źródła: crafty.diply.com

Może Cię zainteresować

zamknij