×
Wirtualna Polska

Pokrył starą podłogę salonu fryzjerskiego 70 000 monet. Efekt końcowy zapiera dech w piersi

Kreatywność ludzka niekiedy przekracza wszelkie granice. Jesteśmy w stanie ułatwić sobie życie i wybrnąć z najtrudniejszych sytuacji, a także stworzyć coś bardzo oryginalnego.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Przykładem człowieka kreatywnego jest właściciel salonu fryzjerskiego, Rich Holtham, który potrzebował nowej podłogi do swojego salonu. Okazało się jednak, że ta przyjemność wyniesie go ok. 4800 złotych, co było dla niego dużą sumą. Chcąc zaoszczędzić i jednocześnie stworzyć coś oryginalnego, postanowił, że sam zrobi nową podłogę

Wymyślił, że wymieni 700 funtów, czyli ok. 3300 złotych na grosze i pokryje nimi całą podłogę.

Cała załoga pomagała w tworzeniu tego dzieła, układali grosz po groszu, aż stworzyli coś niepowtarzalnego. Prace trwały tydzień.

Pokryli całą powierzchnię 70 000 centów, a sklep stał się najmodniejszym miejscem w okolicy. Każda osoba odwiedzająca salon, była w wielkim szoku i pełna podziwu, dla tak oryginalnego pomysłu.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Każdy podziwiał naszą podłogę, ludzie wchodzili i robili zdjęcia. Zyskaliśmy mnóstwo nowych klientów, którzy twierdzą, że to najlepszy salon w mieście.

Zamiast nudnej, standardowej posadzki, Rich wymyślił niepowtarzalną i przykuwającą uwagę podłogę, która w dodatku zdobyła nowych klientów. Stała się ogromną reklamą dla salonu, który teraz cieszy się popularnością.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować