×
Wirtualna Polska

Mężczyzna 7 razy wygrał loterie. Teraz dzieli się swoim sekretem na wygrywanie

Na całym świecie ludzie marzą, aby wygrać wysokie sumy w loteriach. W końcu wystarczy zakreślić kilka cyferek, zapłacić kilka złotych i poczekać na losowanie, a wygraną mamy w kieszeni, prawda?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Nie koniecznie tak jest. W takim razie jak to jest możliwe, że jedni potrafią wygrać w loterii kilka razy a my nie? Czy zależy to tylko od szczęścia i faktu, że być może urodziliśmy się pod złą gwiazdą?

via GIPHY

Richard Lustig jest kompletnym zaprzeczeniem takiego zjawiska. Ten mężczyzna wygrał na loterii aż 7 raz. Tak, dobrze widzisz – SIEDEM RAZY

Jego sukces został nawet opisany w książce jego autorstwa, która nosi tytuł „Naucz się zwiększać swoją szansę na wygraną w loterii”. Podręcznik liczy sobie 40 stron i zawiera tajniki dobrej gry, która ma gwarantować sukces i wzrost finansów. Wiele osób chciałoby wygrać miliony, krzyknąć „Jestem bogaty!” i rzucić swoją pracę.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

via GIPHY

Nic w tym złego, fajnie byłoby całymi dniami wylegiwać się w łóżku lub podróżować w najdziksze zakątki świata!

Lustig wygrał 7 razy, ale nie zawsze był to miliony

<a href=forbes.com
">

forbes.com

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Według danych znalezionych na stronie Forbes, mężczyzna wygrał następujące kwoty:

1) $ 10,000
2) $ 13,696.03
3) $ 2,000 gotówki i $1,500 w towarach użytkowych
4) $ 4,996
5) $ 842,152.91
6) $ 73,660.06
7) $ 98,992.92

W takim razie co należy robić aby wygrać?

Według badań ekonomistów, nie wysyłanie kuponów na loteriach czasami może okazać się znacznie lepszym wyborem niż codzienne skreślanie kuponów. Okazuje się, że oszczędzanie jest równie dobre, a czasami lepsze niż szansa, że to właśnie Ty wygrasz miliony. Jednak jeśli chcesz być jak Lustig sprawdź jego wskazówki.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Nie polegaj na komputerze

Czasami jeśli nie wiemy jakie cyfry skreślić, wybieramy losowanie na „chybił trafił”, wtedy to komputer wybiera za nas okienka do zaznaczenia. Według Lustig’a taka metoda obniża naszą szansę na wygraną. Wybierając liczby pomiędzy 1 a 31, istnieje szansa, że podzielisz swoją wygraną z 20-40 innymi osobami.

Nie polegaj na swojej dacie urodzenia

pixabay.com

pixabay.com

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Nie należy również skreślać liczb, które mogą być Twoją datą urodzenia lub dniem narodzin bliskiej osoby – takim kluczem posługuje się wiele osób, dlatego też może się okazać, że Twoja nagroda finalnie wcale nie będzie taka wysoka.

Nie zmieniaj numerów

<a href=wikimedia.org
">

wikimedia.org

Lustig radzi także aby nie zmieniać numerów. Gdy już wybierzesz liczby które są dobre, nie rezygnuj z nich zbyt szybko. Jeśli skreślasz więcej niż jedno okienko możesz użyć innych liczb, ale jeśli wysyłasz kupon w inny dzień, nie zmieniaj początkowych cyferek. Jeśli skreślasz więcej niż jedno okienko możesz zmienić cyfrę lub dwie.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Pamiętaj o konsekwentnej grze

Jeśli chcesz wygrać nie rezygnuj z losowania. Zawsze graj nie zależnie od tego czy jest to losowanie w sobotę, środę czy czwartek. Może się okazać, że w dzień kiedy odpuścisz losowanie, Twoje numery akurat padną.

Pamiętaj o realnych szansach i zaznacz swój limit

Jeśli zagrasz 100 razy na pewno masz większą szansę na wygraną niż gdybyś zagrał 10 razy, jednak musisz pamiętać, że zawsze należy pamiętać ile pieniędzy można przeznaczyć na kupony. Nie możesz przecież stracić całego swojego majątku, a czasami licząc na to, że wygrasz możesz stracić wszystko! Ustaw budżet, który zamierzasz wydać i nie daj się złapać w tzw. „gorączkę loterii”. Nie wydawaj oszczędności pozostawionych na czynsz czy zakupy spożywcze. Sprawdź rachunki, a dopiero potem przeznacz pozostałe pieniądze na loterię.

POWODZENIA!

via GIPHY

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Katarzyna

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Fotografka i redaktorka. Miłośniczka ciekawego designu, dobrej muzyki oraz oryginalnych rozwiązań dla domu. Wolne chwile spędza na szukaniu ekologicznych rozwiązań, którymi chce dzielić się z innymi.

Może Cię zainteresować