×
Wirtualna Polska

Zrób to dziś, a zapewnisz sobie wierność partnera. Moc planety miłości działa tylko 23 maja!

Nikt nie jest w stanie władać uczuciami innych, ale szczęściu w miłości można pomóc. Dobrym sposobem jest rytuał Wenus na wierność. Wykonaj go, a uchronisz swój związek przed rozpadem z powodu zdrady.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Wenus była rzymską boginią miłości. Nic dziwnego, że planecie nazwanej jej imieniem przypisuje się moc panowania nad romantycznymi relacjami ludzi. Według astrologów szczególnie silne działanie na związki Wenus wykazuje w koniunkcji z Marsem oraz Księżycem. Warto wtedy wykonać specjalny rytuał na wierność, który zagwarantuje każdej parze bezpieczną przyszłość.

Kiedy zrobić rytuał Wenus na wierność?

Wenus wchodzi w koniunkcję z Księżycem 23 maja. Wieczorem planeta miłości i naturalny satelita Ziemi znajdą się bardzo blisko siebie, co będzie można zauważyć na niebie. Co ciekawe, choć sierp księżyca będzie dość cienki, dzięki zjawisku światła popielatego będzie widoczna również jego zacieniona część. Na tym jednak nie koniec. W tym samym czasie (i na mniej więcej tym samym obszarze co Wenus) na niebie będzie widoczny również Mars. Wystąpienie tych zjawisk powinno zainteresować nie tylko tych, którzy lubią patrzeć w niebo i obserwować gwiazdy. Koniunkcja Księżyca z Wenus i Marsem to ważny moment dla miłośników astrologii. Jest to najlepszy moment na wykonanie rytuału na wierność, który zapewni szczęśliwy związek odporny na zdradę.

Rytuał Wenus na wierność trzeba wykonać 23 maja. Fot. Pixabay

Rytuał Wenus na wierność trzeba wykonać 23 maja. Fot. Pixabay

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

 

Zobacz również: Włóż do portfela jedną gałązkę. Ten starodawny rytuał przyciąga pieniądze!

Jak wykonać rytuał Wenus na wierność?

Aby wykonać rytuał Wenus na wierność, musisz przygotować: kadzidło o zapachu różanym, lustro oraz 2 czerwone świece. Zanim zaczniesz, porządnie przewietrz pomieszczenie i zadbaj o to, by panował w nim porządek. Następnie działaj według poniższych wskazówek:

  • Usiądź przed lustrem.
  • Po bokach lustra zapal świece.
  • Odpal kadzidło.
  • Przyglądając się swojemu odbiciu w lustrze, skup się na swoich uczuciach do partnera.
  • Wypowiedz słowa: „Jestem Wenus, bogini miłości. Moje uczucia są szczere i takie pozostaną już na zawsze. Dzięki temu będą odwzajemnione”.
  • Wyobraź sobie ukochanego u swego boku, a następnie zdmuchnij świece.
  • Ten prosty rytuał sprawi, że wasz związek będzie silny i trwały. Nie będzie zagrażała mu zdrada ze strony żadnego z partnerów, a łączące was uczucie wejdzie na wyższy poziom.
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

 

Zobacz również: Jak oczyścić dom z negatywnej energii? Rośliny mają magiczne właściwości, wykorzystaj je

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować