×

15 rzeczy, których nienawidzi się jako dziecko i kocha jako dorosły

Użytkownik portalu reddit.com, posługujący się pseudonimem AJ-Naka-Zayn-Owens, zapytał wirtualną społeczność o rzeczy, które nienawidzili jako dzieci, ale docenili wraz z wiekiem. Wiele osób zaangażowało się w dyskusję, która przywołała miłe wspomnienia z dziecięcych lat. 😉

Czego nienawidziłeś jako dziecko, a pokochałeś jako dorosły?

#1 Spanie

„W momencie, gdy budzę się rano, już zaczynam cieszyć się na myśl o tym, że w nocy znowu położę się do łóżka. 😉 Jako dziecko nienawidziłem chodzić spać. To było dla mnie jak kara.”

pexels

#2  Nicnierobienie

„Jako dziecko zawsze czułem się źle, kiedy nie miałem absolutnie nic do roboty. Jako dorosły, nierobienie niczego jest niesamowite. Po prostu mogę siedzieć spokojnie popijając kawę i marzyć o czymś.”

pexels

#3 Warzywa

„Nienawidziłam szczerze wszystkich warzyw. Po latach okazało się, że moja mama po prostu źle gotuje.” 😉

pexels

#4 Jedzenie w restauracji

„Jako dziecko zakładałam niewygodne ubrania i czekałam w samochodzie, aż ktoś przyniesie mi jedzenie. W końcu konsumowałam restauracyjny obiad, który był gorszy od tego zrobionego przez moją mamę. Obecnie nie przepadam za gotowaniem, a w lokalu mogę spokojnie wypić piwo, pośmiać się ze znajomymi i zjeść smaczny posiłek.”

pexels

#5 Kąpiel pod prysznicem

„Jako dziecko uważałam, że to nudne i nie mogłam się doczekać, kiedy wreszcie dokładnie się umyję. Ale jako dorosła osoba uwielbiam to! Nie ma to jak miły, gorący prysznic.”

pexels

#6 Miasta

„Jako dziecko uważałem je za brzydkie i przytłaczające. Obecnie pobyt w mieście nadal mnie stresuje. Jednak wszystkie niedogodności wynagradzają fajne rzeczy, które można robić w wielu metropoliach.”

pexels

#7 Kawa

„W dzieciństwie jej zapach przyprawiał mnie o mdłości. Jako dorosły uważam, że jest to jeden z najsłodszych zapachów, jakie można sobie wyobrazić.” 😉

pexels

#8 Odwoływanie spotkań

„Jako dziecko nie lubiłem kiedy rodzina czy przyjaciele odwoływali zaplanowane spotkanie. Teraz zwykle się z tego cieszę.” 😉

pexels

#9 Ciasto marchewkowe

„Kiedy byłem dzieckiem, nie lubiłem ciasta marchewkowego. Kto robi ciasto z marchewki? Po latach zacząłem uwielbiać ten deser.”

pexels

#10 Różowy kolor

„Kiedy byłam mała, unikałam wszystkiego co różowe, bo ten kolor wydawał mi się taki dziecinny (a ja chciałam być dojrzała). Teraz uważam, że różowe rzeczy są słodkie i zabawne.” 😉

pexels

#11 Zakupy spożywcze

„Zawsze, gdy mama ciągnęła mnie na zakupy, nienawidziłam tego. Teraz cieszę się, gdy mam okazję pójść do sklepu.”

pexels

#12 Skarpetki jako prezent

„Kiedyś nie lubiłem dostawać w prezencie skarpetek. Obecnie uważam, że to świetny podarunek.”

pexels

#13 Chodzenie na spacery

„Nigdy nie rozumiałam, dlaczego moi rodzice chodzili, po obiedzie lub w weekendowy poranek, na spacery. Teraz uważam, że przechadzka pomaga oczyścić głowę i to dobra okazja, żeby porozmawiać ze znajomymi.”

pexels

#14 Sklepy budowlane

„Mój tata nieustannie mnie do nich ciągnął. Myślałam, że umrę na podłodze, gdy musiałam tam iść. 😉 Teraz sklepy budowlane odwiedzam, wtedy kiedy robię remont.”

pexels

#15 Krem do opalania

„Nienawidziłam kiedy moja mama zmuszała mnie do nakładania tony kremu z filtrem za każdym razem, kiedy świeciło słońce. Teraz jestem jej za to wdzięczna.”

pexels

Pod którymi z tych rzeczy sam byś się podpisał?

15 dziecięcych fryzur, których moda na szczęście przeminęła. Niejedno dziecko się z tego cieszy

Dalgona Coffee – PRZEPIS z 3 składników!

Źródła: www.buzzfeed.com

Może Cię zainteresować

zamknij