×

10 niepozornych detali, które są w stanie zrujnować nawet najbardziej perfekcyjną kobiecą stylizację

Każda kobieta przeżyła kiedyś chwile grozy, kiedy wydawało jej się, że wygląda idealnie, po czym niespodziewanie odkrywała rozmazaną szminkę na ustach czy odklejające się sztuczne rzęsy. Takie drobiazgi są w stanie popsuć całą stylizację i oczywiście negatywnie wpływają na samopoczucie.

Oto garść złośliwych „szczególików”, które potrafią zepsuć nastrój każdej kobiecie.

#1 Ślady potu na ubraniach

pinterest

Plamy z potu prezentują się szczególnie nieestetycznie i zwykle pojawiają się w najmniej pożądanym momencie. W takim wypadku pozostaje tylko poszukać antyperspirantu, który jest równie skuteczny jak obiecuje producent.

#2 Ślady po antyperspirancie

pinterest

Antyperspirant czasami jest nie tylko nieskuteczny, ale potrafi także zniszczyć nawet najbardziej elegancką kreację. Zostawia białe ślady na czarnych ubraniach i żółte plamy na jasnych bluzkach.

#3 Widoczne ślady po opaleniźnie

pinterest

Ze słońce trudno jest wygrać. Jeżdżąc na rowerze w upalny dzień lub spacerując po parku jest właściwe pewne, że słońce pozostawi na naszej skórze swój znak. Odznaczające się linie ubrań nie są jeszcze takie złe. Najgorzej wyglądają okulary odbite na twarzy. 😉

#4 Ślady po samoopalaczu na skórze

alexvinklarek/twitter

Prawie każda kobieta marzy o zdrowej i lekko przybrązowionej skórze. Najlepszym sposobem na to jest nałożenie samoopalacza. Niestety osoby początkujące, zwykle nie są w stanie uniknąć pojawienia się nieestetycznych plam oraz pomarańczowych smug na nogach. I czasami samoopalacz potrafi zwyczajnie spłynąć z twarzy razem z potem lub łzami. 😉

#5 Pofałdowana skóra w zgięciu pach

pinterest

Zmarszczona skóra w okolicy pach może pojawić się u kobiet w każdym wieku i nie zależy od wagi. Jest to prawie zawsze wina złego kroju sukienki lub nieprawidłowo dobranego biustonosza.

#6 Za małe buty

pinterest

Buty przymierzane „na szybcika” w sklepie wydawały się pasować. Po dwóch godzinach imprezy okazuje się jednak, że mogłyby być o rozmiar większe.

#7 Źle trzymające się sztuczne rzęsy

pixabay

Zamierzałaś kusić na imprezie mężczyzn super długimi rzęsami, a nagle okazuje się, że jedna z nich chętnie już by się zwinęła z Twojego oka.

#8 Rozmazana czerwona szminka na ustach

pinterest

Niestety wiele szminek zostaje pokonanych przez drobne całusy, wszelkiego rodzaju płyny czy deszcz.

#9 Przetarte uszy torebki

isthatarealquestion/reddit

Dwie godziny wybierałaś w sklepie kreację, a potem w domu na szybko dopasowałaś do niej torebkę. I nagle zauważasz, że jej ramiączko jest kompletnie przetarte.

#10 Odciski na stopach

pinterest

Nie widać ich, ale potrafią czasem zniszczyć imprezę dużo szybciej i skuteczniej niż wszystkie pozostałe rzeczy razem wzięte. Odciski często zwyczajnie powodują ból przy chodzeniu.

Przydarzyła Wam się kiedyś któraś z tych rzeczy?

Źródła: brightside.me

Może Cię zainteresować

zamknij