×

Jej dom zawsze pachniał niesamowicie, a ludzie nie wiedzieli dlaczego. To jest jej sekret!

Czy kiedykolwiek wszedłeś do jakiegoś domu, który wspaniale pachniał i nie miałeś pojęcia dlaczego? Takie odczucia odnoszą wszyscy goście domu Jen, która ma tajną broń, jeśli chodzi o nadanie zapachu jej czterem ścianom. Okazuje się, że istnieje „magiczny eliksir”. W dodatku jest prosty do sporządzenia i tani!

Sekretem jest domowej roboty spray, który przypomina te z popularnej linii Febreze, ale jego skład jest zupełnie inny. Jedna butelka domowej roboty środka kosztuje niecałe 3 złote i wystarczy na tyle samo czasu lub jeszcze dłużej… chyba, że ​​uzależnisz się od tego zapachu i będziesz używać go non stop!

Jeden składnik sprawia, że odświeżacz powietrza DIY wyróżnia się od reszty, a są to kryształki zapachowe Downy Unstopables, które z łatwością kupisz w Internecie. Jeśli nie widziałeś ani nie korzystałeś z tego produktu, są to małe perełki, które można wrzucić do pralki, aby ubrania były świeże i pachnące.

sekret-pachnacego-domu-2

Aby przygotować odświeżacz, do miseczki wsyp 1/4 szklanki kryształków zapachowych, 4 łyżki sody oczyszczonej i jedną szklankę wrzącej wody. I oczywiście będziesz potrzebować butelkę ze spryskiwaczem.

sekret-pachnacego-domu-3

Następnie za pomocą lejka wlej mieszaninę do butelki.

sekret-pachnacego-domu-4

Sprayu możesz użyć do prawie wszystkiego. Działa świetnie na dywany, meble, ubrania, zasłony itp. Nawet Twój pies pokocha go w swoim śmierdzącym łóżku!

sekret-pachnacego-domu-1

Teraz możesz wstąpić do grona posiadaczy domów, których zapachem po prostu nie można się nacieszyć!

Może Cię zainteresować

zamknij