×

Ratownicy noszą seniorkę na rękach i umożliwiają jej spędzenie wakacji na plaży

Bezinteresownie udzielana pomoc zawsze budzi dużo emocji. Zwłaszcza jeśli sprawia, że dzięki niej ktoś będzie miał udane wakacje. A co dopiero, kiedy to senior na plaży!

Senior na plaży

Amerykanka Kimberly Waterbury postanowiła zabrać swoją matkę – Dottie Schneider – na plażę. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że kobieta ma 95 lat, przeszła wylew i porusza się na wózku inwalidzkim. Nie zważając na ograniczenia, kobiety ruszyły do portowego miasta Orange Beach w stanie Alabama. 

senior na plaży
Orange Beach Surf Rescue/facebook

Ratownicy ruszają na pomoc

Na miejscu okazało się, że poruszanie się po plaży wózkiem inwalidzkim jest w zasadzie niemożliwe. Kimberly Waterbury nie była w stanie przepchnąć go z hotelu do leżaków znajdujących się w pobliżu oceanu. Całą sytuację zauważyli ratownicy wodni i od razu ruszyli z pomocą.

senior na plaży
Orange Beach Surf Rescue/facebook

Noszona na rękach Kimberly Waterbury

Mężczyźni usadzili seniorkę w pojeździe terenowym i podwieźli nad sam oceanem. Na koniec jeden z nich na własnych rękach przeniósł ją na leżak. Ratownicy przez cały tydzień spotykali obie panie i wytrwale transportowali Dottie na jej leżak. Dzięki temu w zaawansowanym wieku mogła cieszyć się wypoczynkiem na plaży.

senior na plaży
Orange Beach Surf Rescue/facebook

Z wdzięczności Kimberly Waterbury ofiarowała ratownikom turystyczną lodówkę wypełnioną jedzeniem. Takie sytuacje przywracają wiarę w ludzi i sprawiają, że raduje się serce.

16-latka za pomocą międzynarodowego znaku „Pomóż mi” zaalarmowała, że potrzebuje pomocy. Uratowano ją z rąk oprawcy

genialne

 

Źródła: crafty.diply.com

Może Cię zainteresować

zamknij