×
Wirtualna Polska

Gdy zobaczyła jak będzie mieszkać na studiach była przerażona. Sama zrobiła metamorfozę wnętrza

„Ucieczka” na studia do zupełnie innego miasta to bardzo ekscytujący czas w życiu wielu młodych ludzi. Zamieszkujesz w innym mieście, poznajesz zupełnie nowych ludzi. Twój świat wywraca się do góry nogami.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Wszystko byłoby cudownie, gdyby nie fakt, że wynajmowane mieszkania lub pokoje w akademikach często nie są zbyt ładne. Są zaniedbane, stare, bez wyrazu.

Skylar Bantzem nie mogła doczekać się wyjazdu do college’u. Niestety, gdy dotarła na miejsce i zobaczyła swój pokój w akademiku, była rozczarowana.

Dlatego postanowiła, że musi coś z tym zrobić…

Chyba nic dziwnego, że była rozczarowana faktem, że będzie musiała w takich warunkach spędzić kilka najbliższych lat. Wygląda to odrobinę przygnębiająco.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Obdrapane ściany, przebarwienia na suficie, obrzydliwa lepiąca się podłoga, rozlatujące się stare meble… Okropne! Kto chciałby mieszkać w takich warunkach?! W dodatku było też o wiele za mało miejsca na rzeczy Skylar i jej współlokatorki Adeline.

Dziewczyny zdały sobie sprawę z tego, że muszą działać.

Świeżo upieczone studentki z pomocą 5 innych osób spędziły ponad 20 godzin przy pracach remontowych w ich pokoju. Całość nie kosztowała je więcej niż 500 dolarów, co na tamte realia nie jest bardzo wygórowaną kwotą.

Kiedy skończyli, pokój wyglądał zupełnie inaczej…

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Wyniesiono stare łóżka i zastąpiono je czymś zupełnie innym, co pozwoliło na uzyskanie dodatkowej przestrzeni.

To był naprawę strzał w 10!

Półki były ponure i zupełnie bez wyrazu… a teraz?

Coś niesamowitego!

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

A oto jak prezentuje się całość:

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować