×

To wygląda na normalne zdjęcie ojca z synem, ale gdy aparat zjechał w dół… Leżę na podłodze!

Jedną z moich ulubionych rzeczy w Halloween jest to, że ludzie mają okazję wykazać się kreatywnością, jeśli chodzi o stroje. Uwielbiam przypatrywać się też temu, jak skandaliczne mogą być niektóre kostiumy, które robią wtedy ludzie. A jeśli chodzi o kreatywność, zauważyłam, że tym co ogranicza wielu ludzi jest tylko niebo.

Więc kiedy zobaczyłem tego tatę, który przygotował ten niesamowity strój, w którym nosi swojego malutkiego synka, moja szczęka wylądowała dosłownie na podłodze!

Widziałam kilka dwuosobowych kostiumów wcześniej, ale ten naprawdę wygrywa. Wykorzystując materiały przeznaczone do recyklingu stworzył coś, co wygląda jakby pochodziło prosto z filmu Avatar!

Imgur użytkownik PutABowOnIt podzielił się swoim twórczym pomysłem na strój, który zaprojektował dla siebie i swojego syna Geraint’a.

1

Ryan, bo tak na imię ma ów tata, śnił o tym stroju już od dłuższego czasu, jeszcze zanim urodził się Geraint.

2

Powiedział, że ​​pomysł pochodzi z gry komputerowej, w którą grał w szkole średniej, chociaż tak naprawdę wygląda jak z jakiegoś wysokobudżetowego, futurystycznego filmu.

3

Ryan wykorzystał trochę kartonów, które odkładał już od jakiegoś czasu. „Wiele opakowań pochodzi ze sprzętu, który zamawialiśmy kurierem dla naszego dziecka. Ryan musiał dokupić tylko kilka drobnych rzeczy, aby ukończyć projekt”.

4

Jako dodatkowy budulec do tektury, Ryan zastosował PVC, aby stworzyć szkielet, do którego wszystko przymocował. Użył też „pewne płyty piankowe, aby dodać prawdziwego efektu 3D”.

5

Wynik końcowy jest absolutnie niesamowity. Nie tylko wygląda na profesjonalnie wykonany kostium, ale także Geraint wygląda uroczo na przodzie tej „maszyny”. Ale oczywiście Ryan jest tam z synem przez cały czas.

6

Użytkownik Imgur napisał, że „głowa i inne elementy połączone są z głównym korpusem dzięki taśmie Velcro”.

7

„Nogi są obsługiwane przez pas, który jest ukryty wewnątrz”.

8

„Z ramion wysuwa się broń, a nogi… aby buty do nich pasowały przykleiłem sporo papieru toaletowego od środka aby wypełnić pustą przestrzeń”.

9

Dumna matka i żona stwierdziła: „Wykonał wspaniałą pracę i jestem z niego dumna. To wygląda niesamowicie i Geraint to kocha”.

10

Ten niesamowity tata zrobił coś naprawdę wyjątkowego. Ten imponujący strój nie tylko prezentuje jego kreatywność i umiejętności, ale pozwala mu być jeszcze bliżej swojego syna podczas Halloween.

Może Cię zainteresować

zamknij