×

Świąteczny sweter, w którym zakochasz się od pierwszego… łyka! Projektant wiedział co robi

Tego właśnie mi potrzeba, aby przetrwać świąteczny chaos! To on sprawi, że ​​o wiele łatwiej będzie mi znieść kolejne wywody cioci: „Taka śliczna, a ciągle sama. Nadal nie masz faceta?” Mam coś, co i Wam chciałam polecić. Co to takiego?

sweter na wino
pinterest.com

„Coraz bliżej święta…” – od paru dni ciągle chodzi mi po głowie

Nie zrozumcie mnie źle. Naprawdę święta to cudowny okres. Uwielbiam tą magiczną atmosferę. Ale święta mają dla mnie drugie oblicze. Słyszę już wszędzie „Last Christmas” i zapowiedzi świątecznego hitu w telewizji: „Kevin sam w domu”. I właśnie czuję się jak jego bohater – Kevin McCallister, gdy pomyślę o atakowaniu mnie osobistymi pytaniami od kochanej rodzinki…

kevin sam w domu gif
pinterest.com

Fakt, że konsekwencją tych ataków nie będzie aż taka demolka w domu, jak u Kevina, ale muszę się bronić i przetrwać jakoś coroczne pytania o związki, moją pracę i… ogólnie życie. A to o wiele gorsze! Kto nie przeżył czegoś takiego, ten nie zrozumie… Dlatego właśnie mam niezbędnik na te święta i polecam go każdemu, kto ma podobne świąteczne dylematy!

sweter na wino
pinterest.com

Sweter, który pozwoli Ci „przetrwać” święta

Wygląda jak tradycyjny świąteczny sweter, ale ma kieszeń! Olbrzymią! W której zmieści się… butelka mojego ulubionego wina! Już zaczynam się cieszyć na myśl, że najbliższe święta milusie pytania ciotuni będą dla mnie łatwiejsze z każdym łykiem tego wytwornego trunku!
Ho! Ho! Ho! Przybywajcie!

kevin sam w domu gif
pinterest.com

Komu potrzebny będzie taki sweterek na tegoroczne święta?

Może Cię zainteresować