Marzyła o szpilkach wartych 24 000 zł. Jej siostra zrobiła identyczne, wydając niecałe 160 zł!

Jeśli ktoś stoi w kolejce o tytuł najlepszej siostry, mamy dla was kandydatkę.

Pewna uzdolniona starsza siostra ręcznie wykonała parę pięknych butów na wzór tych od projektanta, które warte były 6 000 dolarów. Wszystko tylko po to, by ukochana młodsza siostra mogła je założyć na bal.

Dziewczynka ma ogromny talent do ręcznych robótek i jesteśmy pod wrażeniem efektu końcowego. Finalnie ciężko się zorientować, które buty kosztują 6 000 dolarów, a które są domową wersją wartą niecałe 40.

Młodsza siostra pragnęła niebieskie, nabijane kryształkami szpilki od Christiana Louboutina. Jak łatwo się domyślić, niewiele osób jest w stanie wydać taką kwotę na buty.

Jednak starsza siostra przybyła z pomocą i postanowiła spełnić marzenie dziewczyny za jedyna 40 dolarów. Wszystko zaczęło się od kupna szpilek o podobnym kroju.

Wężowa skórka została pomalowana na niebiesko za pomocą akrylowej farby. Jednakże wzór nie odgrywał tutaj żadnej roli, z racji tego, że buty finalnie miały zostać oklejone kryształkami.

Kolejnym krokiem było pomalowanie podeszwy na czerwono. Kultowa czerwona podeszwa to główny znak rozpoznawczy obuwia od projektantów. Cóż za dbałość o szczegóły!

Teraz nadszedł czas na wielki finał. Dziewczyna wybrała niebieskie kryształki o różnych kształtach, by mieć pewność, że nie powstaną luki.

Ostatnim krokiem było żmudne wyklejanie butów niebieskimi kryształkami. Nie wątpimy, że musiało to zająć sporo czasu…

Voila! Efekt końcowy jest zachwycający. Kto by się spodziewał, że będą prezentować się tak wspaniale? Misja wykonana – młodsza siostra jest szczęśliwa!

A wam, jak się podobają efekty pracy?

Źródło: littlethings.com | Fotografie: imgur.com