×

7 prostych trików, dzięki którym od tej pory będziesz wychodzić idealnie na zdjęciach!

Nie wiem jak Wy, ale kiedy przeglądam zdjęcia na których jestem, zawsze łapie depresje. Na wielu zdjęciach mam tzw. „drugi podbródek”, na innych garbię się okropnie, a jeszcze gdzie indziej wyglądam tak, jakbym była w ciąży. Nic więc dziwnego, że do tej pory nie przepadałam za sesjami zdjęciowymi, ba robiłam wszystko, aby ich uniknąć. Macie podobnie?

Jeśli tak, mamy dla Was kilka genialnych rad, które rozwiążą wszelkie problemy. Wreszcie w Waszych zbiorach znajdą się fotki, którymi można się pochwalić znajomym. Co więcej, nie będziecie mieli oporów, aby wrzucić je na portale społecznościowe.

Chociaż wszystko może wydawać się zupełną abstrakcją, to jest jedna podstawowa kwestia, która pozwoli Wam uzyskać idealne zdjęcie. Co to jest? Odpowiednia postawa!

Po pierwsze, kiedy pozujecie pamiętajcie o wysunięciu podbródka, wyprostowaniu się i szerokim uśmiechu.

1

Rada nr 2 Jeśli chcecie aby Wasze nogi wyszły bardzo korzystnie na zdjęciu, najpierw zbliżcie je do siebie, a potem stańcie na palcach. Ten zabieg optycznie je wydłuży.

2

Jeśli zależy wam, aby wasza sylwetka prezentowała się w całości jak najlepiej, pamiętajcie o kilku podstawach, a mianowicie: skrzyżowanych nogach, wciągniętym brzuchu, wyprostowanych plecach i dłoniach na biodrach.

3

Planując urlop nad wodą, kiedy będziecie pozować na leżaku, pamiętajcie, aby podciągnąć łokieć pod ciało, a zarazem trzymajcie razem kolana.

4
5

Czas na podstawową zasadę fotografii, kiedy pozujecie, pamiętajcie aby się nie garbić. Niby tak niewiele, a wyniki robią wrażenie!

6

Warto dodać, że zgarbiona postawa nie prezentuje się również korzystnie w pozycji siedzącej. Jeśli chcecie uniknąć efektu poniżej, po prostu prostujcie się!

7

Z kolei jeśli jesteście fotografowani z bliska, najkorzystniej pozować lekko bokiem, z delikatnie wysuniętym podbródkiem. W ten sposób unikniecie zjawiska „drugiego podbródka”.

8

I to by było na tyle. Zaprezentowaliśmy Wam 7 rad, które nie są szczególnie trudne do zapamiętania. Co więcej, ich zastosowanie naprawdę przynosi wymierne efekty, o czym sami mogliście się przekonać.

Może Cię zainteresować

zamknij