×

Długość palców lewej dłoni może zdradzić pewne cechy Twojej osobowości

Badania naukowe nie zawsze wiążą się ze statystykami czy odkryciami, które niekoniecznie nas interesują czy nawet dotyczą. Warto zaznaczyć jednak, że wiele z nich jest naprawdę interesujących i przede wszystkim wiele z nich potrafi zmusić do zastanowienia.

Według naukowców w ludzkich dłoniach ukryte są tajemnice dotyczące osobowości. Cały sekret tkwi w serdecznym palcu, ponieważ – to on świadczy o tym ile testosteronu otrzymaliśmy będąc jeszcze w łonie matki.

Jesteś gotowy dowiedzieć się czegoś na temat swojego charakteru? Wyprostuj lewą dłoń i porównaj ją z poniższymi obrazkami

Typ A: palec serdeczny dłuższy od wskazującego

littlethings.com

Jesteś czarujący! Ogólnie rzecz biorąc ludzie z takim układem dłoni bardzo dobrze wyglądają, są pełni uroku i idealnie dogadują się z innymi. Jednak potrafią być także agresywni i skłonni do podejmowania ryzyka. Według naukowców takie osoby, zarabiają więcej od swoich kolegów.

Typ B: palec serdeczny jest krótszy od palca wskazującego

littlethings.com

Ten układ należy do ludzi, którzy mają silną wiarę w siebie, a nawet mogą mieć predyspozycje narcystyczne – są naturalnymi liderami. Lubią przebywać w samotności i denerwują się, gdy ktoś im przeszkadza. W miłości nie wykonują pierwszego kroku. Ponadto ich zmysły są często bardziej rozwinięte niż u innych.

Typ C: palec serdeczny i wskazujący są tej samej długości

littlethings.com

Ta grupa to ludzie, dla których liczy się miłość i pokój. Są dobrymi mediatorami i kochającymi, wiernymi partnerami. Często są bardziej zrównoważeni niż inni, a także spokojni i skryci. Należą do osób, które wolą słuchać niż mówić. Potrafią pocieszyć i docenić innych, kiedy ktoś naprawdę tego potrzebuje.

Którym typ odpowiada Twojej osobie? Zgadza się z Twoimi cechami charakteru?

Może Cię zainteresować