×
Wirtualna Polska

Ten znak wieści pecha w domu. Nastaw się na nadchodzące nieszczęścia

Dom jest naszą przestrzenią do odpoczynku. Bezpieczną oazą, w której od czasu do czasu lubimy się schować. Uważaj jednak — ten znak wróży pecha! Jeśli zauważysz u siebie obraz spadający ze ściany w mieszkaniu, to nie będzie wróżyło zbyt dobrze…

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zwróciłeś na to uwagę? To notoryczna uporczywość? Lepiej tego nie bagatelizuj. Może oznaczać, że przyciągasz do siebie pecha. Skorzystaj z naszej rady, aby temu zaradzić.

Ten znak wróży pecha! Lepiej uważaj

Czasem zdarzy się w domu coś nieprzewidzianego. Coś, co może mocno narobić nam stracha. Zwykle takim sytuacjom przypisuje się mistyczny charakter. Przykładem są pękające samoistnie lustra czy dziwne hałasy. Są też znaki, które mówią jednoznacznie — zbliża się pech. Co robić w takiej sytuacji? Jak ustrzec się przed nieszczęściem? Mamy na to kilka cennych wskazówek!

obraz spadający ze ściany, fot. Freepik

obraz spadający ze ściany, fot. Freepik

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zobacz również: Numer Twojego mieszkania może dużo o tobie powiedzieć. Przynosi też szczęście lub zsyła pecha

 

Jaki znak w domu wróży złe wieści?

Według jednego z przesądów, kiedy obraz spadnie sam ze ściany, oznacza to nieszczęście w rodzinie oraz nieuchronną złą passę. Jest ostrzeżeniem przed zbliżającymi się przykrymi wydarzeniami dla domowników. Co ważne, ta zła wróżba jest uzasadniona tylko wtedy, jeśli obraz spadnie samoistnie. Nie liczy się moment, kiedy runie, bo źle go przed chwilą zawiesiliśmy. Eksperci powiedzieliby, że związane jest to z działaniem energii. Spadający obraz oznacza:

  • fatum, które zwiastuje negatywne wydarzenia;
  • chorobę lub wypadek kogoś z rodziny;
  • przeszkodę w czyjejś podróży;
  • śmierć kogoś z rodziny lub przyjaciół.
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

To poważne ostrzeżenie, którego nie można bagatelizować. Jeśli przy upadku obrazu zbije się szkło, wzmocni to negatywny wydźwięk zdarzenia. Jak chronić się przed negatywną energią?

obraz spadający ze ściany, fot. Pixabay

obraz spadający ze ściany, fot. Pixabay

 

Sposób na przyciągnięcie szczęścia do domu

Wiele osób boi się złych znaków i szuka sposobu na to, jak ochronić dom przed złą energią. Podstawą jest stosowanie się do zasad feng shui i używanie talizmanów. Niektórzy polecają w kątach mieszkania i na wejściu rozsypać sól. Ma ona działanie oczyszczające z negatywnej energii. Taką sól później zamieć i spal. Według astrologii działanie ochronne ma fioletowa świeca. Jeśli obawiasz się pecha — zapal ją w pokoju, w którym spadł obraz. Możesz też palić ją w intencji oczyszczenia i ochrony siebie lub kogoś bliskiego. Warto również skorzystać z białej szałwii — jej palenie pozwala na pozbycie się zła. Można stosować kadzidła z jej zapachem — mają podobne działanie.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

 

Zobacz również: Kiedy ustawiłam to na regale, z mojego domu uciekła cała negatywna energia!

6 NAJLEPSZYCH sztuczek KARCIANYCH, których NAUCZYSZ SIĘ W MIG!

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować