×

Które zwierzę zobaczyłeś w pierwszej kolejności? Ten wybór dużo mówi o Twoich dominujących cechach charakteru

Spójrz na rysunek i zastanów się, jakie zwierzę zobaczyłeś w pierwszej kolejności. Ten wybór może wiele powiedzieć o Twoim charakterze oraz osobowości.

grafika
yourtango

1. Gołąb

Jesteś osobą łagodną i niewinną. Chętnie pomagasz innym (także finansowo). Musisz jednak uważać, aby ludzie, którzy mają złe intencje, nie zaczęli na Tobie pasożytować.

gołąb
yourtango

2. Modliszka

Lubisz ciszę oraz spokój. Dążysz do tego, aby żyć dokładnie tak, jak lubisz i w odpowiednim dla siebie tempie. Chronisz swoją prywatność, ale w razie potrzeby potrafisz szybko podejmować decyzje.

modliszka
yourtango

3. Koń

Masz w sobie siłę, która pcha Cię do rozwijania swoich pasji. Umiesz zachować spokój oraz rozwagę w kryzysowych sytuacjach i rozpiera Cię energia seksualna.

koń
yourtango

4. Pies

Jesteś osobą delikatną, lojalną i opiekuńczą. Potrafisz być dobrym przyjacielem oraz oddanym partnerem. Umiesz kochać bezwarunkowo i często skupiasz się na potrzebach innych osób, a zapominasz o sobie.

pies
yourtango

5. Motyl

Bez sprzeciwu przyjmujesz życie, takim jakie jest. Masz wrażliwą duszę, ale potrafisz też łatwo się denerwować. Potrafisz łatwo adaptować się do nowych sytuacji i roztaczasz wokół siebie aurę radości, która przyciąga inne osoby.

motyl
yourtango

6. Kogut

Umiesz walczyć o swoje, ale nie jesteś zarozumiały. Lubisz się popisywać, ale znajomi i rodzina wiedzą, że mogą na Tobie polegać.

kura
yourtango

7. Wilk

Jesteś osobą zorganizowaną i potrafisz trzymać dyscyplinę. Tworzysz silne relacje z bliskimi osobami. Jesteś człowiekiem emocjonalnym, inteligentnymi i lojalnym. Masz potrzebę wyznaczania granic.

wilk
yourtango

8. Orzeł

Jesteś niezależny i twardo stąpasz po ziemi. Zachowujesz równowagę we wszystkich aspektach życia, ale także dążysz do samorozwoju.

ptak
yourtango

9. Krab

Masz skłonności do rekolekcji. Wiesz, że aby osiągnąć sukces trzeba czasami zrobisz krok w tył. Jesteś osobą nieśmiałą oraz wrażliwą. Lubisz spędzać czas samotnie.

krab
yourtango

Które zwierzę zobaczyłeś w pierwszej kolejności?

Źródła: www.o2.pl

Może Cię zainteresować

zamknij