×

Pierwsze zwierzę, które zobaczysz może wiele powiedzieć o Twojej osobowości

Nasza podświadomość jest niesamowita i może zdradzić Ci wiele na temat Twoich upodobań, wierzeń, wspomnień czy umiejętności. To wszystko bazuje na wszystkim tym co widziałeś, czego doświadczyłeś, a także na rzeczach których nawet nie pamiętasz!

Jeśli lubisz różnego rodzaju testy osobowości i quizy to mamy dla Ciebie zabawny test, który może zdradzić coś interesującego na Twój temat.

#1 Kot

Jeśli kot został zauważony przez Ciebie jako pierwsze zwierzę to być może niektórzy myślą, że jesteś osobą nieśmiałą. Prawda jest jednak taka, że wolisz przyglądać się z boku i analizować to co widzisz, zamiast być w samym środku akcji. Szczerze nie obchodzi Cię to co inni myślą na Twój temat i chciałbyś aby inni robili to samo. Tworzysz własne zasady i je zachowujesz. Jesteś niezależny i samowystarczalny.

#2 Koala

Jeśli pierwszym zwierzęciem, którego zobaczyłeś była koala, to oznacza, że jesteś bardzo spokojną osobą i lubisz żyć we własnym tempem. Jesteś bardzo miłą, wrażliwą, troskliwą i uroczą osobą, a wszyscy twoi znajomi wiedzą, że zawsze mogą na Tobie polegać. Nie lubisz dużych imprez, wolisz spokojnie obejrzeć film lub przeczytać dobrą książkę i tak spędzony wieczór będzie dla Ciebie relaksem idealnym. Masz naturę altruisty, lubisz pomagać innym i nie oczekujesz niczego w zamian.

#3 Zebra

Jeśli jako pierwsze zwierze zobaczyłeś zebrę, to można powiedzieć że jesteś osobą zabawną, charyzmatyczną i wpływową. Jesteś bardzo aktywny i spontaniczny, swoją osobowością zarażasz innych. Jesteś także wzorem do naśladowania, inni zazdroszczą Ci twojej otwartości i humoru. Potrafisz się dobrze bawić, a twoje umiejętności komunikacyjne są nie do pobicia. Nigdy się nie nudzisz, nie lubisz robić ciągle tego samego i zawsze szukasz czegoś nowego w swoim życiu.

#4 Kaczka

Jeśli kaczka to zwierze, które zobaczyłeś jako pierwsze oznacza to, że jesteś w 100% optymistą i absolutnie nic nie może sprawić, że poczujesz się źle. Dla Ciebie szklanka zawsze jest w połowie pełna, a nawet przepełniona. Żyjesz chwilą obecną i kochasz czerpanie z niego pełnymi garściami. Lubisz odkrywać nowe miejsca, uczyć się nowych rzeczy, a Twoja ciekawość nie ma żadnych ograniczeń.

#5 Niedźwiedź

Jeśli niedźwiedź jest zwierzęciem które udało Ci się dostrzec jako pierwsze, oznacza to, że jesteś osobą która ceni sobie tradycje. Masz wysokie wartości i budujesz swoje życie zgodnie ze swoimi założeniami. Jesteś cichy i spostrzegawczy, nie lubisz hałaśliwego towarzystwa i zatłoczonych miejsc – znacznie lepiej Ci w ciszy, w miejscach w których panuje harmonia. Jesteś bardzo wrażliwy, troskliwy i dyplomatyczny. Wierzysz w zasady i starasz się żyć zgodnie z nimi, a ze spontanicznością z pewnością nie jest Ci po drodze. Jesteś pracowity, niezawodny i bardzo oddany. Poważnie potraktujesz słowo „deadline” i oczekujesz tego samego od innych.

#6 Żyrafa

Jeśli żyrafa jest pierwszym zwierzęciem, które zobaczyłeś, oznacza to, że jesteś królem towarzystwa. Potrafisz odnaleźć się w każdej grupie i szybko znajdujesz się w centrum uwagi. Uwielbiasz rozmawiać i naprawdę możesz prowadzić z kimś wielogodzinne rozmowy. Jesteś także bardzo niefrasobliwy i przyziemny. Chociaż wydaje się, że absolutnie nic nie może sprawić, że będziesz smutny, to w głębi duszy wiesz, że jesteś bardzo wrażliwy. Jesteś lojalny wobec swoich przyjaciół i oczekujesz od nich tego samego. Nie lubisz rutyny i bardzo często zmieniasz pracę lub hobby.

#7 Słoń

Jeśli słoń jest zwierzęciem, które zobaczyłeś jako pierwsze, to nie można o Tobie powiedzieć, że jesteś osobą nieszczerą. Cenisz sobie prawdę, jesteś lojalny i odpowiedzialny, a Twoja rodzina i przyjaciele zawsze mogą na Tobie polegać. Jeśli ktoś z Twoich bliskich potrzebuje pomocy, wiedzą dokładnie z że mogą z Tobą porozmawiać. Zawsze znajdziesz sposób na znalezienie rozwiązania i naprawienie problemu. Nie jesteś tylko dobrym słuchaczem, jesteś niezrównanym rozwiązaniem problemu.

#8 Lew

Jeśli lew był pierwszym zwierzęciem, które zobaczyłeś to oznacza, że jesteś urodzonym przywódcą. W bardzo naturalny sposób przychodzi Ci przekonywanie ludzi, aby Cię słuchali, potrafisz określić wspólny cel, lecz czasami masz tendencję do dominacji, a Twoje mocne strony mogą przytłaczać. Nie boisz się żadnych wyzwań, tak naprawdę to bardzo je lubisz, bo to właśnie one dają Ci możliwość zaprezentowania się od najlepszej strony. Lubisz konkurować i posiadasz nadzwyczajne umiejętności strategiczne.

#9 Świnia

Jeśli jako pierwsze zwierzę zobaczyłeś świnię, oznacza to, że jesteś bardzo niezależną osobą i lubisz pracować w samotności. Potrafisz dobrze się skoncentrować, a Twój umysł podróżuje z prędkością 100 km na minutę, dlatego też nie masz czasu tłumaczyć wszystkiego wszystkim. Twoja uwaga dotycząca drobnych szczegółów, błyskotliwej pamięci i wyjątkowych umiejętności analitycznych może sprawić, że będziesz bardzo skuteczny w sprawach związanych z jakimkolwiek śledztwem. Chociaż nie jesteś osobą ekstrawertyczną to bardzo dobrze dogadujesz się z ludźmi.

#10 Sowa

Jeśli pierwszym zwierzęciem, którego zobaczyłeś była sowa, jesteś bardzo analityczną i głęboko myślącą osobą, która woli pracować samodzielnie. Lubisz spędzać czas w ciszy i nie czujesz się komfortowo w sytuacjach gdy wokół Ciebie jest za dużo osób. Lubisz mieć wszystko dobrze zorganizowane i uporządkowane, każda chaotyczna sytuacja bardzo Cię irytuje. Jesteś perfekcjonistą i czasami oczekujesz tego samego od innych. Nie wszyscy muszą Cię lubić jednak Ci którzy doceniają Twoją osobowość uwielbiają Twoje poczucie humoru i inteligencję.

#11 Królik

Jeśli królik jest pierwszym zwierzęciem, które zobaczyłeś, jesteś osobą bardzo kreatywną, pełną energii i po prostu zaraźliwie szczęśliwą. Gdziekolwiek jesteś, zawsze wywołujesz śmiech i radość, a każdy chce być twoim przyjacielem. Twoje niesamowite poczucie humoru natychmiast sprawia, że jesteś w centrum uwagi, bez względu na to, czy jest w pracy, czy na imprezie. Niektórzy ludzie mogą myśleć, że jesteś trochę płytki, ale to bardzo dalekie od prawdy. Jesteś bardzo troskliwy, empatyczny i po prostu lubisz przebywać w towarzystwie ludzi, którzy nie zapominają o uśmiechu. Chociaż czasami sam potrzebujesz od tego wszystkiego przerwy.

Które zwierzę zobaczyłeś jako pierwsze? Udało Ci się zobaczyć wszystkie zwierzęta?

 

Katarzyna

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Fotografka i redaktorka. Miłośniczka ciekawego designu, dobrej muzyki oraz oryginalnych rozwiązań dla domu. Wolne chwile spędza na szukaniu ekologicznych rozwiązań, którymi chce dzielić się z innymi.

Wybrane dla Ciebie

Japońska zagadka matematyczna jest hitem Internetu. Wytęż umysł i sprawdź czy sprostasz ją rozwikłać

Wiele osób nie lubi matematyki i sam już wyraz zdolny jest u nich wywołać mocno negatywne skojarzenia. Ale są i tacy, którzy proste matematyczne łamigłówki uwielbiają. Jeśli czytasz ten artykuł, to zaliczasz się pewnie do tej drugiej grupy. Dzisiejsza zagadka stała się jakiś czas temu hitem w Japonii, a ostatnio, dzięki nieprzeniknionym algorytmom YouTube’a, zainteresowało […]

Zwierzęca liga mistrzów. 13 niedoścignionych rekordzistów, którzy konkurencję zostawiają w tyle

W świecie zwierząt nie brak prawdziwych rekordzistów. Niektórzy z nich potrafią zdeklasować konkurencję swoimi niezwykłymi umiejętnościami. Oto zwierzęca liga mistrzów. 1. Najdłuższy język ma… …kameleon. Jest on pokryty śluzem i podczas polowania wysuwa się na odległość dwa razy większą niż długość ciała tego kręgowca. Imponująca jest także prędkość. Kameleon wyrzuca język w 20 milisekund i […]

27 malutkich zwierząt, które bez trudu mogłyby zamieszkać na kciuku lub dłoni. Ich poziom słodyczy przebija niemowlaki

Zwierzęta niewielkich rozmiarów budzą bardzo dużo emocji. Wszystko dlatego, że wyglądają uroczo i najczęściej bez trudu zmieszczą się w dłoni. Oto kolekcja malutkich zwierząt, które urzekają kolorami oraz kształtami. Trudno oderwać od nich wzrok. 1. Koliber wysysające soki z maliny 2. Malutki żółw, który przypomina sombrero 3. Pszczoła samotnica 4. Żaba, którą bardzo łatwo przeoczyć […]

20 intrygujących ciekawostek ze świata zwierząt, którymi wprawisz w zdumienie każde dziecko

Dzieci uwielbiają zwierzęta oraz są bardzo ciekawe otaczającego je świata. Zapoznaj się z ekscytującymi faktami z życia gadów, ptaków, owadów oraz ssaków i przekaż tę wiedzę najmłodszym. Z pewnością otworzą buzie ze zdziwienia. 😉 1. Młode sowy śpią często na brzuchu. To zupełnie normalne, gdyż ich głowa jest zbyt ciężka, a mięśnie za słabe, żeby […]

Rosyjska artystka zaczarowuje kamienie i przeistacza je w zwierzęta. 19 wyjątkowych dzieł

Inna to rosyjska artystka, która na warsztat wzięła kamienie. Według niej wykazują podobieństwo do zwierząt i w związku z tym przemienia je w oryginalne ozdoby. W jej rękach zwykłe kamienie przemieniają się w psy, koty, wilki czy słonie. 1. Dwie pandy 2. Kot o przenikliwym spojrzeniu 3. Skunks z imponującym ogonem 4. Słonie 5. Dwa […]

23 zdjęcia pokazujące, że matka natura pomalowała świat na tysiące barw i stworzyła dzieła przyprawiające o gęsią skórkę

W codziennym pędzie nie zwracamy dużej uwagi na otaczający nas świat. A to wielka szkoda, gdyż niektóre drzewa, grzyby, a nawet gąsienice prezentują się jak przybysze z obcych krain. Obejrzyj zdjęcia i zainspiruj się do odkrywania nowych rzeczy. 1. Wysady solne (starsze skały, pod wpływem ruchów tektonicznych, zostały wciśnięte w młodsze) w górach Zagros w […]