×

Tinsel hair to tegoroczny hit karnawału. Spodoba się głównie odważnym dziewczynom

Trendy w modzie i urodzie zmieniają się tak szybko, że często ciężko za nimi nadążyć, jednak jeśli w Sylwestra chcesz zachwycić wszystkich nową stylizacją, sprawdź jak przygotować ciekawą i modną fryzurę.

Powrót rodem z lat 90.

Modne frotki do włosów, chokery na szyję czy bransoletki na nogi to nie wszystko. Na pewno kojarzysz kolorowe, doczepiane pasemka do wpinania w pukle włosów. Okazuje się, że ten trend ponownie wraca do łask!

Tinsel hair to połyskujące nitki, które idealnie nadają się na karnawał

Tinsel hair to pasemka wyglądające jak anielskie włosy. Mimo wielu opinii, mają one ei wyglądać kiczowato – wszystko o czym należy pamiętać to umiar, a fryzura będzie wyglądać zachwycająco

Ten trend głównie powinien spodobać się blondynkom, ponieważ z jasnymi pasmami włosów, doczepiane pasemka będą wyglądać naturalnie. W przypadku brunetek połyskujące niteczki mogą przypominać siwe włosy dlatego jeśli jesteś posiadaczką ciemnych pukli, lepiej dobrze przemyśl czy warto podążać za modą

Jak Ci się podoba taka moda?

Katarzyna

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Fotografka i redaktorka. Miłośniczka ciekawego designu, dobrej muzyki oraz oryginalnych rozwiązań dla domu. Wolne chwile spędza na szukaniu ekologicznych rozwiązań, którymi chce dzielić się z innymi.

Może Cię zainteresować

zamknij