Kategorie GenialneModa

Torebka na prosecco to najgorętszy hit tego lata. Dobrze, że ma miejsce na lód

Każda okazja może być dobra, aby wznieść toast, jednak co zrobić gdy okazja jest wyjątkowa, a my nie mamy pod ręką ulubionego szampana? Okazuje się, że dwie firmy postanowiły nie dopuścić do takiej sytuacji i w wyniku współpracy właśnie wypuściły na rynek torebkę idealną, torebkę na prosecco!

Torebka na prosecco to gadżet idealny na każdą porę dnia

shopstickybaby.com/

W wakacje możemy pozwolić sobie na odrobinę luzu i szaleństwa, a ta torebka wprost idealnie wpisuje się w letnie standardy. W wyniku współpracy włoskiej ikony wina (Ruffino) oraz nowojorskiej marki Stickybaby (zajmującej się projektowaniem oryginalnych dodatków) powstała torebka, która pomieści 6 mini – butelek prosecco. Oprócz butelek w torebce jest także miejsce na lód, aby napój zawsze był w odpowiedniej temperaturze.

Torebka na prosecco i miejsce na lód – czy to nie za bardzo szalone?

Kiedy pierwszy raz usłyszałam o tej torebce pomyślałam, że jest to rzecz którą muszę mieć. Zabawna, podręczna i praktyczna. Świetnie sprawdzi się w wielkim mieście podczas lunchu z koleżankami lub pikników na kwiecistych łąkach. Torebka na pewno spisze się także w trakcie wakacji nad śródziemnomorskim wybrzeżem! Jedyne co mnie zastanawiało, to właśnie miejsce na lód. Okazuje się jednak, że torebka jest w 100% nieprzemakalna, także bez obaw można schładzać w niej ulubiony trunek. Oprócz wspomnianych już funkcji, warto też powiedzieć, że torebka jest bardzo modnym gadżetem – idealnie wpisuje się w obecne trendy, łącząc przeźroczysty materiał z drewnianymi rączkami.

shopstickybaby.com/

Ile trzeba zapłacić za, niewątpliwie przyjemny i praktyczny gadżet? Cena za torebkę to 110 dolarów, niestety produkt jest dostępny (a właściwie był) jedynie na stronie wwww.shopstickybaby.com. Obecnie torebka została wyprzedana, jednak producenci zapowiadają szybki powrót gadżetu. Cena nie zawiera kosztów prosecco, które należy kupić osobno.

instagram.com/feelin.sticky

Torebka na prosecco jest obecnie niedostępna, ale sklep ma w swojej ofercie inny model przeźroczystej i nieprzemakalnej torebki, w której można umieścić portfel, telefon lub bardziej niecodzienne rzeczy jak kwiaty czy nawet rybkę. Bo przecież najlepszego przyjaciele zawsze warto mieć przy sobie!

shopstickybaby.com/

Jesteś fanką prosecco? Co powiesz na taką torebkę? Gdyby była jeszcze dostępna w sklepie, rozważyłabyś jej zakup?

Zobacz także: Kobieta zhakowała swoją lodówkę. Niczym Jezus zamieniła wodę na wino

Źródło: shopstickybaby.com | Fotografie: instagram.com, shopstickybaby.com