×

Zrolowała zwykły ręcznik i umieściła go pod plecami leżąc na podłodze. Efekt po 5 minutach Cię zaskoczy

Toshiki Fukutsuji, zajmujący się akupunkturą, opracował bardzo prostą metodę na to, aby skorygować złą postawę, zwęzić talię i sprawić, aby brzuch stał się płaski. Mężczyzna wydał książkę, która podbiła japoński rynek i sprzedała się w milionach egzemplarzy.

Lekarz wyjaśnia, jak szybko, tanio i w bardzo prosty sposób wsunąć z powrotem kości miednicy, które zmieniają pozycję przez siedzący tryb życia i przez poród. Ćwiczenia pozwolą umiejscowić miednicę w pierwotnym miejscu, co polepszy pracę całego organizmu. Wszystko w zaledwie pięć minut. Należy jednak pamiętać, że metoda nie jest odpowiednia, gdy masz poważne problemy z kręgosłupem.

Jak się do tego zabrać?

Zroluj ciasno ręcznik i owiń go sznurkiem lub czymś podobnym, co będzie trzymało sztywno całość. Połóż się na płaskiej i twardej powierzchni, najlepiej na podłodze. Łóżka i kanapy są zbyt miękkie i nie nadają się do tej czynności. Zwinięty ręcznik umieść pod kręgosłupem na wysokości pępka.

1

Właściwa pozycja jest kluczem całego ćwiczenia.

Nogi rozstaw na szerokość ramion, a palce u stóp skieruj do wewnątrz. Wyciągnij ramiona nad głową, dłonie skieruj w stronę podłogi. Wytrzymaj w tej pozycji bez ruchu przez 5 minut. Ćwiczenie może być bolesne, dlatego trwa tylko parę minut.

2

Staraj się ćwiczyć 3 razy w tygodniu.

Jeśli chcesz sprawdzić skuteczność metody, zmierz obwód bioder przed i po serii ćwiczeń.

3

Koniecznie sprawdź ćwiczenie i zadbaj o to, aby poczuć się lepiej w swojej skórze. Udostępnij artykuł i daj szansę swoim znajomym zapoznać się z tą genialną metodą.

Może Cię zainteresować

zamknij