×

Jeśli chcesz sobie poprawić komfort korzystania z własnego samochodu, sprawdź te porady. Strzał w 10!

Każdy właściciel samochodu przyzna mi rację – auto to nie tylko wygoda, ale niestety to także sporo obowiązków. Trzeba regularnie opłacać ubezpieczenie, pamiętać o benzynie i przeglądach oraz dbać o to, aby pojazd po prostu był sprawny.

Jednak wolność ma swoją cenę i jeśli chcemy poruszać się swobodnie i mieć pewność, że zimą nie będziemy wyczekiwać na przystanku autobusowym, musimy znieść te wszystkie formalności i opłaty. Mało tego, w bardzo prosty sposób możemy stworzyć przyjemną przestrzeń, a wszystko dzięki tym poradom.

Do dzieła!

Za wszystkimi pomysłami stoją panowie z kanału na YouTube, który święci triumfy popularności. Wybraliśmy dla Was trzy triki, które naszym zdaniem są bardzo pomocne.

1
1. Gdy z jednego auta korzysta więcej osób, może pojawić się problem z ustawieniem fotela. Nikomu nie chce się codziennie rano tracić na to czasu, dlatego warto zaznaczyć taśmą klejącą (każdy swoim kolorem) ustawienie, które pasuje Ci najbardziej.

1

2. Wydaje się, że zakupy to nic trudnego dla kogoś, kto posiada auto. Niestety łatwo się je wkłada do bagażnika, a problem powstaje, gdy mieszka się na 4 piętrze w bloku bez windy i trzeba kilka razy wchodzić z reklamówkami. Jest na to sposób! Zamiast wkładać torebki jakkolwiek do bagażnika, miej zawsze przygotowany plastikowy kosz, do którego włożysz zakupy.

2

3. Porada dla tych, którzy mają problem z parkowaniem auta w ciasnym i zagraconym garażu. Wystarczy powiesić na sznurku piłeczkę do tenisa, która będzie na wysokości maski. Gdy będziesz podjeżdżać do niej i poczujesz, jak delikatnie ją dotykasz, będziesz wiedział, że wszystko poszło zgodnie z planem.

3

Z racji tego, że jestem kobietą najbardziej do gustu przypadła mi ostatnia porada. Dzięki temu już nigdy więcej nie będę martwić się o to, czy czegoś nie stłukę lub, co gorsza, nie zarysuję auta.

Może Cię zainteresować

zamknij