×

12 genialnych trików, które wykonasz używając jedynie lakieru do paznokci. #4 idealny na lato!

Lakiery do paznokci dostępne są praktycznie we wszystkich możliwych kolorach: błyszczące, matowe, brokatowe… Proszę bardzo! Każdy znajdzie coś dla siebie.

Jednak jak to bywa z nami kobietami, tego typu rzeczy szybko nam się nudzą. Mimo to nie warto wyrzucać lakierów, ponieważ mogą one nam się przydać w różnych codziennych sytuacjach. Zobacz, jak wykorzystać kosmetyk tak, aby zużyć go do ostatniej kropli.

1. Własna koszulka.

Jednokolorowe ubrania są fajne, ale po jakimś czasie się nudzą. Dzięki lakierowi do paznokci możesz zamienić swoją koszulkę w coś, co będziesz z chęcią nosić.

1

2. Opaska z kwiatów.

Ozdoba, która kolejny sezon święci triumfy wśród dziewczyn zainteresowanych modą. Dzięki temu trikowi możesz stworzyć niepowtarzalny dodatek, który będziesz mieć tylko Ty.

2

3. Nasadki na klucze.

Dzięki temu trikowi już nigdy nie będziesz długo czekać pod drzwiami aż w końcu wybierzesz ten właściwy klucz. Codzienna walka zmieni się w miły rytuał.

3

4. Załagodzenie swędzenia po ukąszeniu komara.

Bezbarwnym lakierem posmaruj problematyczne miejsce, a później odklej i powtórz w razie potrzeby czynność. Zobaczysz, że dzięki temu nie będziesz drapać miejsca po ukąszeniu.

4

5. Obudowa telefonu.

Na jednokolorową obudowę nanieś wzór, na który akurat masz ochotę. Na koniec możesz pokryć malowidło bezbarwnym lakierem, aby wszystko utrwalić.

5

6. Luźne guziki.

Jeśli chcesz, aby trzymały się na swoim miejscu, pomaluj je bezbarwnym lakierem, a pozbędziesz się kłopotu.

6

7. Spinki do włosów.

Wszystkie miłośniczki wymyślnych fryzur będą zadowolone. Malując spinki lakierem do paznokci, nadasz im indywidualnego charakteru i dopasujesz je do reszty stylizacji.

7

8. Oczko w rajstopach.

Chyba najbardziej znany trik, który wykorzystywały już nasze babcie. Jeśli widzisz, że w Twoich nowych rajstopach robi się dziurka, to zamaluj to miejsce bezbarwnym lakierem.

8

9. Oryginalne szklanki.

Coś bardziej zaawansowanego dla ludzi z ogromną wyobraźnią. Lakiery wlewasz do pojemnika z wodą, wykałaczką robisz na tafli wzór, aby później delikatnie zamoczyć w tym naczynie. Voila!

9

10. Ochrona przed matowieniem.

Sztuczna biżuteria ma to do siebie, że często zmienia kolor i po jej ściągnięciu na skórze powstają mało estetyczne ślady. Pomaluj wnętrze bezbarwnym lakierem, a pozbędziesz się problemu.

10

11. Igła z nitką.

Historia, którą zna każdy z nas… Często tracimy czas, aby nitka trafiła do dziurki, aby sobie ułatwić zadanie, końcówkę nitki malujemy bezbarwnym lakierem, czekamy aż wyschnie i wkładamy do dziurki. Prawda, że łatwe?

11

Może Cię zainteresować

zamknij