×

Tylko jeden typ kobiet śpi z kołdrą włożoną między nogami. Pozycja ta wiele o nich mówi!

Każdy z nas ma swój ulubiony sposób zasypiania. Niektórzy potrafią oddać się w objęcia Morfeusza, leżąc tylko na plecach, a inni nie są w stanie usnąć bez ulubionej poduszki. Sprawdź, co spanie z kołdrą między nogami mówi o Tobie.

Niektóre kobiety mają tylko jeden, ulubiony sposób zasypiania. Uwielbiają zapadać w sen z kołdrą włożoną między nogami. Takie osobliwe zachowanie nie jest bez znaczenia. Zobacz, co możne ono o Tobie świadczyć. Odpowiedź z pewnością Cię troszkę zdziwi. 😉

Typ twardzielki i wojowniczki

Spanie z kołdrą wciśniętą między nogami wymaga ułożenia się wygodnie na boku. Kobiety wybierające ten sposób zasypania, są odbierane jako władcze oraz despotyczne. Odznaczają się dużą pewnością siebie i nie dają sobie w kaszę dmuchać. Ponadto są zdecydowane, nigdy się nie poddają. Zwykle osoby z ich otoczenia, uważają je za wojowniczki,  a także typowe twardzielki.

spanie z kołdrą między nogami
quora.com

Skryte realistki

Takie kobiety nie okazują łatwo uczyć, a emocje oczywiście trzymają na wodzy. Co więcej są raczej skryte i dość powściągliwe w towarzystwie. Trudno rozszyfrować, co aktualnie myślą.

Miłośniczkom spania z kołdrą między nogami zdecydowanie bliżej do realistek. Marzycielstwo, a także bujanie w obłokach nie jest dla nich. W gronie znajomych czy współpracowników nie okazują słabości. Słyną z tego, że wyznaczają sobie zasady i konsekwentnie się ich trzymają.

spanie z kołdrą między nogami
quora.com

Potrzeba przytulania

Jednak często okazuje się, że pod skorupą twardzielki, kryje się wrażliwa i bardzo uczuciowa osoba. Wówczas w samotności często zwija się w kłębek i ma ogromną potrzebę przytulania. Właśnie dlatego chwyta kołdrę (znajduje się pod ręką) i wciska ją między nogi. Niestety takie zachowanie sprawia, że często zamyka się na inne osoby i nie dopuszcza do siebie prawie nikogo.

Jednak czasami zdarza się, że znajduje bratnią duszę. Wówczas potrafi zaufać jej bezgranicznie. Dodatkowo bez trudu powierza jej swoje sekrety i dzieli się rozterkami czy smutkami.

Przekonaj się dlaczego warto zacząć spać w skarpetkach. Powody ucieszą nie tylko zmarzluchów. 

 

 

Może Cię zainteresować

zamknij