×

Włosy przerosły ją już o 2 cm i jeszcze nie powiedziały ostatniego słowa. To Ukraińska Roszpunka

Są kobiety, które uwielbiają swoje długie włosy i bardzo niechętnie podcinają nawet końcówki. Kosmyki pewnej Ukrainki już dawno ją przerosły. I to dosłownie. 😉

długi warkocz
alla_perkova/instagram

Ukraińska Roszpunka

Alla Perkova ma 38 lat i mieszka w Odessie. Słynie z wyjątkowych włosów, które mają już 166 cm długości (sama kobieta ma 164 cm wzrostu). Alla wygląda jak współczesna Roszpunka. Miłość do włosów zawdzięcza swojej mamie, której pukle sięgały do pasa. Alla jako mała dziewczynka była pod wrażeniem włosów swojej mamy i postanowiła, że też chce mieć podobną fryzurę.

kobieta
alla_perkova/instagram

Unika nożyczek

Ukrainka przebiła swoją mamę! Jej włosy budzą powszechny zachwyt w mediach społecznościowych. Ostatni raz podcinała je w wieku 12 lat. Od tego czasu nie zbliża się do nożyczek. 😉

kobieta
alla_perkova/instagram

Zwykłe mycie i  suszenie

Alla może pochwalić się mocnymi i zdrowymi włosami. Wyznaje, że nie stosuje specjalnej diety, która miałaby pobudzić ich wzrost. Nigdy ich nie farbowała i nie wykonywała żadnych chemicznych zabiegów. Myje je co dwa dni za pomocą zwykłego szamponu oraz suszy przez 30 minut. Twierdzi, że nie nakłada masek ani odżywek.

kobieta
alla_perkova/instagram

Dobre geny

Kobieta wyznaje, że mąż pomaga jej szczotkować włosy. Ich dobrą kondycję przypisuje genetyce. Jej mama – Maria liczy sobie 79 lat i cały czas posiada mocne oraz lśniące włosy.

kobieta
alla_perkova/instagram

Alla chętnie zaplata warkocze i potrafi zrobić ok. 50 fryzur, które są dla niej miłą odmianą.

kobieta
alla_perkova/instagram

BONUS

Włosy na wczasach. 😉

Jak długie są Twoje włosy?

Źródła: www.dailymail.co.uk

Może Cię zainteresować

zamknij