×
Wirtualna Polska

Viralowy trik z TikToka na mycie toalety. Kilka minut i wszystko lśni!

Młody tiktoker zdradził sekret, jak wyczyścić WC w kilka minut. Okazuje się, że dużo osób zabiera się do tego od złej strony. Trik ma na celu ułatwienie codziennych porządków i skrócenie czasu na ich przeprowadzenie do absolutnego minimum.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Czyszczenie muszli klozetowej to przykry obowiązek każdego z nas. Jeśli będziemy robić to regularnie, nie musimy się martwić o trudne do usunięcia zabrudzenia. Pewien młody mężczyzna podzielił się z internautami swoim sposobem na sprzątanie toalety. Jego zdaniem kluczowe jest, by zrobić to szybko i sprawnie. Ma na to patent!

Jak wyczyścić WC w kilka minut? Ten trik wszystko wyjaśnia

Kiedy wyszorujesz wnętrze toalety, musisz również zająć się samą deską, klapą i spłuczką. Często pokrywa je kurz czy włosy, które zaczynają się rolować po dotknięciu wilgotnej szmatki czy nawilżanej chusteczki. W konsekwencji mamy mnóstwo paprochów, które jeszcze bardziej odznaczają się na desce. Jest na to prosty sposób, który pozwoli zaoszczędzić ci płukania ścierki, którą przecierałeś kurz. Wykorzystaj papier toaletowy, którym będziesz wykonywać ruch przypominający literę „S”, ciągnąc z góry do dołu deski. W ten sposób zbierzesz cały kurz jeszcze przed myciem na mokro całej toalety. Poniższy filmik pokazuje, jak zabrać się za sprzątanie z użyciem tego triku.

@geo.cleans Simple cleaning hack #cleaning #hack #lifehack #adulting #geocleans #toiletpaper #hygenic #eco #green #ecofriendly ♬ Ameno Amapiano Remix (You Wanna Bamba) – Goya Menor & Nektunez
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

 

Zobacz również: 17 mało znanych gwiazd w młodości. Wyglądali wtedy jak zwykli ludzie 

Zasyp toaletę na noc, a rano nie będzie śladu kamienia

Ten sposób jest w stanie oszczędzić nam żmudnego szorowania toalety, gdy chcemy usunąć uporczywy kamień ze ścianek. Wystarczy zmieszać pół szklanki soli z taką samą ilością sody oczyszczonej. Następnie posypujemy ścianki i pozostawiamy wszystko na całą noc, by produkty miały szansę dobrze zadziałać. Rano przecieramy wnętrze muszli i spłukujemy wodę. Sól zadziała wybielająco na porcelanę i pomoże odzyskać dawną biel, natomiast soda to genialny środek myjący, który zna każdy z nas. Tak mało trzeba, by cieszyć się czystą toaletą i to bez szorowania! Już nigdy nie wrócisz do starych sposobów, bo ten jest znacznie wygodniejszy.

Jak wyczyścić wc w kilka minut? Pomoże trik z TikToka, fot. Freepik

Jak wyczyścić wc w kilka minut? Pomoże trik z TikToka, fot. Freepik

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

 

Zobacz również: Lubisz jeść bób? Oszczędź mu tego, a będzie pyszny i zdrowy jak nigdy dotąd

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować