×

W wieku 83 lat został ojcem i chce dożyć 105 urodzin, aby zobaczyć jak syn kończy szkołę

Jak się okazuje dla mężczyzny nigdy nie jest za późno, aby po raz kolejny zostać ojcem. Udowodnił to argentyński lekarz. Ojcostwo po 80. jest możliwe!

rodzina
estefi_pasquini/instagram

Późne ojcostwo po 80

Alberto Cormilot jest lekarzem, który mieszka w Buenos Aires. Ma 84 lata, a w zeszłym roku po raz trzeci został ojcem. Mężczyzna urodził się 31 sierpnia 1938 roku i przez całe życie pomagał osobom otyłym i tym z zaburzeniami odżywiania. Świat usłyszał o nim w 2019 roku, kiedy ogłosił, że ma zamiar poślubić Estefanię Pasquini, która jest młodsza od niego o 48 lat. Jego decyzja była dla wielu osób niemałym zaskoczeniem.

para
estefi_pasquini/instagram

Powitanie dziecka

W 2021 roku para ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Mały Emilio przyszedł na świat 17 września 2021 roku. Dwa dni po jego narodzinach para wróciła do domu. Oboje ustalili, że maluch do drugich urodzin nie będzie jadł cukru ani soli.

rodzina
drcormi/instagram

Uroki ojcostwa

Alberto ma także dwójkę dorosłych dzieci z poprzedniego związku. To córka Reneé i syn Adrian. Mężczyzna wyznał, że po urodzeniu Emilia poczuł się jakby to było jego pierwsze dziecko. Na nowo zaczął odkrywać wszelkie uroki ojcostwa oraz blaski i cienie opieki nad kilkumiesięcznym maluchem.

ojcostwo po 80 ludzie
reneecormillot/instagram

Starość nie musi być smutna

Alberto marzy, aby dożyć 105 lat i móc zobaczyć, jak jego syn kończy szkołę. Dodatkowo udowadnia, że seniorzy wcale nie muszą wycofywać się z aktywnego życia. Mają prawo do szczęścia, a starość wcale nie musi być smutna i spędzana w samotności. Wystarczy tylko trochę chęci i siły, aby zmienić swoje życie na lepsze.

ojcostwo po 80 rodzina
drcormi/instagram

Sama radość

Alberto cały czas pozostaje aktywny i jest niezwykle szczęśliwym ojcem. Życie doświadczało go kilkakrotnie, ale on nigdy się nie poddawał. Chorował na raka, a jego kolana nie są w najlepszym stanie. Pomimo tego cieszy się każdym dniem i nie w głowie mu smutki.

mężczyzna
drcormi/instagram

BONUS

Alberto gra na klarnecie swojej córce Reneé i synkowi Emilio.

ojcostwo po 80 rodzina
drcormi/instagram

Zobacz 21 rodziców, których życie po narodzinach dziecka wywróciło się do góry nogami

Jakie są według Ciebie zalety późnego ojcostwa? A czy ojcostwo po 80 ma według Ciebie jeszcze sens?

Źródła: brightside.me

Może Cię zainteresować

zamknij