Nić dentystyczna w pare sekund pomoże Ci usunąć czarne wągry

Wiele osób boryka się z problemem jakim są widoczne wągry na skórze nosa. Brzydko wyglądające czarne kropeczki, przypominające truskawkę, mogą zeszpecić naszą twarz i wprowadzić w kompleksy. Istnieje wiele sposobów, jak walczyć z tym, trudnym do pokonania przeciwnikiem, lecz ten na pewno Was zaskoczy!

Znana amerykańska vlogerka zaprezentowała metodę, którą pewnie będzie chciało zastosować wiele z nas. Ostrzegam jednak, że ten trik nie wydaje się być do końca bezpieczny. Jednak jeśli wągry bardzo Ci przeszkadzają możesz odważyć się na wypróbowanie tej techniki

Sukhi Mann, znalazła sprytny sposób na wągry! Dosłownie w kilka minut pozbywa się ich ze swojego nosa, a robi to za pomocą nici dentystycznej.

wągry 1
youtube.com

Dziewczyna w krótkim filmiku pokazuje swój trik. Na początku należy wykonać gorący kompres, dzięki któremu pory się rozszerzą i pozwolą na łatwiejsze pozbycie się zalegających wągrów. Należy upewnić się, że ręcznik nie jest zbyt ciepły. Kompres należy trzymań na skórze nosa przez około 5 minut.

Drugim krokiem jest użycie jednorazowej nici dentystycznej

Tutaj należy „zeskrobać” wystające zanieczyszczenia, aby nie podrażnić skóry należy wykonywać tę czynność bardzo delikatnie. Użycie nici ma zapobiec powstawaniu brzydkich blizn.

Na sam koniec vlogerka przemywa nos płynem do płukania jamy ustnej, jednak ze względu na jego silne właściwości, lepiej zamienić go na oczyszczający tonik do twarzy. Mimo iż pomysłodawczyni tego triku uważa, że użycie płynu do płukania nie wyrządzi żadnych szkód, lepiej być ostrożnym i ostatnią część metody, wykonać przy pomocy łagodniejszego produktu.

Vlogerka uważa, że metoda jest bardzo skuteczna, a w filmiku instruktażowym pokazuje efekty triku

Mnie osobiście, taka metoda nie przekonuje i wolę użyć dobrego peelingu lub maseczki do usuwania wągrów, jednak sposób wymyślony przez Sukhi Mann ma tysiące zwolenników. Może i Tobie przypadnie do gustu!

A Ty co sądzisz o tej metodzie? Będziesz testować ten trik?

Źródło i fotografie: instagram.com