×

Od teraz możesz kupić walizkę podróżną z twarzą swojego najlepszego kumpla

Wybierając się na wakacje z pewnością zastanawiasz się jak spakować wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. Drugą rzeczą, związaną z walizką, jest odróżnienie jej na lotnisku, w końcu duża czarna walizka może zostać pomylona przez innych podróżnych.

Niektórzy używają wstążek lub naklejek, jednak jest ciekawszy sposób aby bagaż wyróżniał się spośród innych!

Czy nie byłoby super podróżować z walizką, która ma śmieszne zdjęcie Twojego najlepszego znajomego?

Na ciekawy pomysł wpadła firma Firbox, która postanowiła sprzedawać walizki z indywidualnymi nadrukami. Każdy kto marzy o osobistym projekcie na swoim bagażu musi wysłać zdjęcie w odpowiednim formacie i cierpliwie czekać od 5 do 7 dni.

firebox.com

Ważne jest, aby zdjęcie było w dobrej rozdzielczości i wymiarze podanym na stronie inaczej buźka znajomego może się nieco rozciągnąć!

Dodatkowo, jeśli obsługa lotniska zobaczy tak oryginalną walizkę istnieje szansa, że potraktuje ją łagodniej – nie od dziś wiadomo, że bagaże są często rzucane, przez co wracają do właścicieli całe porysowane i poobijane.

Zainteresowani walizkami? Ich ceny wahają się między 100 zł a 150 zł, w zależności od rozmiaru.

firebox.com

Jedno jest pewne, nikt nie będzie miał takiej samej walizki jak Ty!

Katarzyna

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Fotografka i redaktorka. Miłośniczka ciekawego designu, dobrej muzyki oraz oryginalnych rozwiązań dla domu. Wolne chwile spędza na szukaniu ekologicznych rozwiązań, którymi chce dzielić się z innymi.

Może Cię zainteresować