×
Wirtualna Polska

Widzisz ten znak? To sygnał, że Anioł Stróż czuwa nad tobą – poczuj jego obecność

Podnoszące na duchu znaki i subtelne przestrogi — w ten sposób może kontaktować się ze swoim podopiecznym. Podpowiadamy, jak poznać obecność Anioła Stróża, dokładnie obserwując otoczenie i wsłuchując się w swoje przeczucia.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Anioł Stróż to dla chrześcijan boski opiekun, który zapewnia ludziom łączność z Bogiem. Jego zadaniem jest również ochrona przed złem i niesienie pokrzepienia w trudnych momentach życia. Według angelologów aniołowie zwykle działają w ukryciu. Ludzie mogą jednak połączyć się z nimi duchowo, a także poczuć ich bliskość dzięki subtelnym znakom, jakie zostawiają. Podpowiadamy, jak poznać obecność Anioła Stróża w naszym otoczeniu.

Jak można skontaktować się z Aniołem Stróżem?

Bezpośrednie spotkanie z Aniołem Stróżem nie jest możliwe. Osoby wierzące mogą jednak połączyć się ze swoimi opiekunami duchowo. Aniołowie są obecni przy swoich podopiecznych zawsze i wszędzie. Ci z nas, którzy potrzebują wsparcia z nieba, mogą przywołać ich w trudnych momentach. Aby to zrobić, wystarczy pomodlić się, pomedytować lub po prostu wyciszyć się i skupić na swoich myślach oraz intencjach.

Jak poznać anioła stróża? Fot. Gettyimages

Jak poznać anioła stróża? Fot. Gettyimages

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

 

Zobacz również: Ta roślina przynosi nieszczęście i jest złą wróżbą. Lepiej nie trzymaj jej w swoim domu

Jak poznać obecność Anioła Stróża przez jego znaki?

Zdarza się, że Anioł Stróż daje subtelne znaki, by jego podopieczny wiedział, że jest blisko. Jeśli zobaczysz któryś z nich, to sygnał, że boski opiekun czuwa, a wszelkie problemy, z którymi się borykasz, znajdą pozytywne rozwiązanie.

  • Jednym z najpopularniejszych anielskich znaków są pióra, które sygnalizują, że problemy wkrótce znikną. Nie ma znaczenia, gdzie je widzisz (w powietrzu, na ulicy, na ubraniu) ani jaki mają kolor. Nie jest bowiem prawdą, że anielskim symbolem są tylko białe pióra.
  • Jeśli patrzysz w chmury i widzisz w nich kształt przypominający anioła, to również znak od boskiego opiekuna. W ten sposób Anioł Stróż przypomina o swojej obecności i o tym, że możesz liczyć na jego pomoc.
  • Bardzo ważnym znakiem od Anioła Stróża jest tęcza bez deszczu. Jeśli ją widzisz, jest to sygnał, że opiekun z nieba czuwa i przesyła swoje błogosławieństwo.
  • Anioły często wysyłają znaki w postaci specyficznego światła. Możesz zobaczyć je, kiedy masz zamknięte oczy. Może również mieć formę strugi wpadającej do domu lub przebijającej się między chmurami. Taki znak ma dodawać nam otuchy w trudnych chwilach.
  • W chwilach niepewności Anioł Stróż może objawić swoją obecność przez specyficzne dźwięki, których źródło pozostaje nieustalone. Mogą to być dzwonki lub delikatna muzyka. W ten sposób boski opiekun daje znać, że nie masz się czego bać.
  • Anioły czuwają również nad materialną sferą naszego życia i czasem dają o tym znać poprzez monety, które znajdujesz w różnych miejscach. Anielskim znakiem będą zarówno drobniaki znalezione po wielu tygodniach w kieszeni, jak i te napotkane na ulicy. Nominał oraz waluta nie mają tu żadnego znaczenia.
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

 

Jak poznać obecność Anioła Stróża przez jego przestrogi?

Anioł Stróż nie tylko wspiera swojego podopiecznego w trudnych chwilach, ale również chroni go przed niebezpieczeństwem. O tym, że może stać się coś złego, świadczą wysyłane przez niego znaki. Jednym z nich jest mrowienie, które przechodzi od czubka głowy aż do karku. Takie uczucie świadczy o tym, że w naszym życiu dojdzie niebawem do czegoś przełomowego. Nie powinieneś również lekceważyć złych przeczuć. Jeśli intuicja podpowiada, że coś może skończyć się źle, najprawdopodobniej jest to sygnał od Anioła Stróża. Swoje sygnały boski opiekun może wysyłać również pod postacią snów. Jeśli jakaś senna wizja się powtarza, dokładnie przeanalizuj jej znaczenie.

Jak poznać anioła stróża? Fot. Gettyimages

Jak poznać anioła stróża? Fot. Gettyimages

 

Zobacz również: Jeśli widzisz ten subtelny znak, Anioł Stróż jest blisko. Zwróć uwagę i reaguj!

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować