Chodzenie w obcasach jest o wiele wygodniejsze z wkładką higieniczną. To trik wielu gwiazd - Genialne
×
Wirtualna Polska

Chodzenie w obcasach jest o wiele wygodniejsze z wkładką higieniczną. To trik wielu gwiazd

Nie od dziś wiadomo, że buty na wysokim obcasie sprawiają, że wygląda się kobieco, elegancko i seksownie. Jednak jak poradzić sobie z problemem bolących stóp? Ostatnio pisałam o triku, który stosuje sama księżna Meghan, lecz okazuje się, że gwiazdy mają także inny sposób, który pomoże Ci poradzić sobie z odciskami i niewygodnym obuwiem.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Cały dzień na szpilkach lub obcasach może spowodować, że nasze stopy będą opuchnięte i zmęczone, dodatkowo możemy nabawić się bolesnych odcisków

Kilka godzin w pięknych szpilkach może spowodować, że przez następne parę dni będziemy cierpieć przy postawieniu każdego, nawet najmniejszego kroku. Chyba lepiej znać trik, który sprawdził się u gwiazd niż rozpaczać z powodu bólu stóp?

today.com

Wokalistka i trenerka Mel B oraz amerykańska dziennikarka Hoda Kotb w ostatnim wydaniu programu „Today” rozmawiały na temat tego problemu. Gwiazdy postanowiły też podzielić się swoją metodą na niewygodne buty.

Zamiast standardowej wkładki do butów dziennikarka zdradziła, że w swoich szpilkach umieszcza… wkładkę higieniczną!

youtube.com

Hoda zapewnia, że takie rozwiązanie sprawia, że dziennikarka czuje się jakby chodziła w chmurach. Dodatkowo wkładka higieniczna działa antypoślizgowo, wchłania pot oraz dobrze dopasowuje się do obuwia. Podpaskę można wymieniać częściej niż standardową wkładkę do butów, co sprawia, że nasze szpilki nie będą brzydko pachnieć od zużytej wkładki obuwniczej.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
youtube.com
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

W innym amerykańskim talk show sprawdzono czy ten trik faktycznie działa i pomimo tego, że prezenterki początkowo wyśmiewały się z pomysłu swoich koleżanek, po umieszczeniu podpaski do swoich butów i zmierzeniu obuwia szybko zmieniły zdanie.

Faktycznie czuję się jakbym chodziła po chmurach! A co najważniejsze, kiedy moja stopa się spoci wkładka wchłonie wilgoć! Potem wystarczy ją tylko wymienić!

Jeśli jednak nie jesteś przekonana do tego rozwiązania możesz spróbować zakleić swoje palce u stóp

Co myślisz o triku z wkładką higieniczną? Spróbujesz rozwiązania, które stosują celebrytki?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Katarzyna

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Fotografka i redaktorka. Miłośniczka ciekawego designu, dobrej muzyki oraz oryginalnych rozwiązań dla domu. Wolne chwile spędza na szukaniu ekologicznych rozwiązań, którymi chce dzielić się z innymi.

Może Cię zainteresować