×

Golenie jest uciążliwe i podrażnia skórę, ale te 2 składniki przyniosą Ci ulgę!

Włosy na ciele kobiety potrafią być problemem. Najbardziej kłopotliwe są miejsca na twarzy, dłoniach i w okolicach intymnych. W rzeczywistości istnieje kilka sposobów usuwania włosów tj. woskowanie, golenie, laserowe usuwanie włosów itd.

Metody te mogą jednak prowadzić do wielu skutków ubocznych, takich jak podrażnienie skóry, alergie, zaczerwienienie, a nawet blizny. Dziś burzymy wszystkie stereotypy i przedstawiamy naturalny sposób usuwania włosków. Wszystko dzięki dwóm składnikom!

Dzięki tej metodzie w naturalny sposób pozbędziesz się włosów, a dzięki regularnemu stosowaniu możesz pozbyć się ich nawet na stałe!

Czego potrzebujesz?

  • depilator
  • puder thanaka
  • olej kusumba

Musisz zmieszać 2/5 proszku thanaka z 3/5 olejku kusumba tak, aby powstała jednolita pasta. Gdy już będzie gotowa, nałóż ją na skórę i masuj przez 5 minut. W tym czasie możecie włączyć sobie telewizor, aby Wam się nie dłużyło. Dość nudne, ale na pewno dacie radę. Pozostawić należy to na ciele na dwie godziny, a po tym czasie zmyć letnią wodą. Najlepiej stosować miksturę codziennie. Ważne jest, aby pamiętać o tym, że stosuje się to na wydepilowaną skórę, nie na włosy! Po paru tygodniach (około 25) zobaczycie, że włoski przestaną rosnąć i ta metoda jest naprawdę skuteczna.

Połączenie oleju Kusumba i proszku Thanaka osłabia włosy każdego dnia ze względu na dużą ilość białek. Hamuje wzrost i niszczy mieszki włosowe co finalnie doprowadza do usunięcia włosków na stałe. Jest to w zasadzie stara receptura oparta na ziołowej metodzie usuwania włosów, która jest bezpieczna i bezbolesna. Nie powoduje także żadnych skutków ubocznych, więc brzmi jak plan doskonały, prawda?

Czy słyszeliście o tej metodzie i co sądzicie o takim rozwiązaniu? My jesteśmy zachwyceni, że bez zbędnych chemikaliów można pozbyć się włosów!

Może Cię zainteresować