×
Wirtualna Polska

Włóż do portfela jedną gałązkę. Ten starodawny rytuał przyciąga pieniądze!

Święta Wielkanocne zwykle kojarzą się z radością i czasem spędzonym z rodziną. Są też jednak niezaprzeczalnie związane ze sprzątaniem i dużymi wydatkami. Nasze portfele po świętach często są tak niepokojąco lekkie, że aż strach do nich zaglądać. Pokażemy ci, jak przyciągnąć pieniądze. Wykorzystasz do tego pewną wielkanocną gałązkę.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Na wschodzie naszego kraju, a zwłaszcza na Lubelszczyźnie, zachował się do dzisiaj stary magiczny rytuał, który zdaniem wielu ludzi sprawia, że szczęści im się finansowo. Rytuał ten można wykonać tylko po Wielkanocy, bo wymaga użycia kawałka bazi. Najlepiej takiej, która została poświęcona w Niedzielę Palmową albo tej, która przyozdabiała nasz świąteczny stół.

Jak przyciągnąć pieniądze? Wykonaj ten magiczny rytuał, a będzie ci się wiodło

Jeśli chcesz, aby w najbliższym okresie zdecydowanie więcej pieniędzy przybywało ci w portfelu, niźli ubywało, to włóż do niego fragment gałązki świątecznej bazi. Dzięki temu zyskasz sobie przychylność losu aż do kolejnych wielkanocnych świąt. Rytuał ten działa podobnie jak ten związany z wkładaniem do portfela rybiej łuski na święta Bożego Narodzenia. Zwyczaj z bazią nie jest jednak aż tak spopularyzowany, ale ci, którzy z niego korzystają, twierdzą, że jest równie skuteczny i potrafi odmienić los. To niesamowita pomoc dla tych, którzy świadomie lub nieświadomie zrobili coś, co przyciągnęło złe moce, które knocą w ich życiu. Na końcu warto zaznaczyć, że choć rytuał z baziami (jak i łuską) jest związany ze świętami katolickimi, to jednak oficjalnie kościół katolicki wręcz potępia wiarę w takie rzeczy i nie uważa jej za zgodną z religią. Ludzie żyjący od wieków w pewnej tradycji wiedzą jednak swoje.

jak przyciągnąć pieniądze, fot. gettyimages

jak przyciągnąć pieniądze, fot. gettyimages

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

 

Może cię również zainteresować: Zalej herbatą i wypij. Szybko postawi cię na nogi po świątecznym przejedzeniu

Inne rzeczy, które mają moc przyciągania pieniędzy

Bazie wielkanocne i bożonarodzeniowe łuski to nie jedyne artefakty, które mogą sprawić, że będzie ci się powodziło finansowo. Zdaniem wielu osób podobną lub nawet większą moc mają liście laurowe, listki bazylii, kwiaty jaśminu, goździki i pestki słonecznika. Wiele osób twierdzi też, że należy przyjmować pieniądze lewą ręką, a dawać je prawą, jeśli chcemy, aby Fortuna się do nas uśmiechała. Inni z kolei wierzą, że należy być po prostu dobrym, bo karma zawsze wraca.

jak przyciągnąć pieniądze, fot. gettyimages

jak przyciągnąć pieniądze, fot. gettyimages

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

 

Może cię również zainteresować: Oto co należy zrobić z palmą wielkanocną po świętach. Mało kto o tym wie

Śliczne ozdoby z kwiatów, które wykonasz sama w domu

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować