×

Ten dobrze znany każdemu produkt, świetnie radzi sobie z pleśnią. Wystarczy tylko ją spryskać!

Jeżeli kiedykolwiek walczyłeś z pleśnią w domu, to z pewnością wiesz, jak żmudna jest ta walka.

Kiedy już wydaje Ci się, że ją wygrywasz… to masz rację – wydaje Ci się. Pleśń nagle wraca z podwojoną siłą.

To okropieństwo nie tylko nieestetycznie wygląda, ale sprawia też, że nasz dom ma bardzo specyficzny zapach i przede wszystkim: jej obecność w naszym domu jest bardzo niezdrowa!

Jeżeli zlekceważysz problem, możesz mieć poważne problemy m.in. z układem oddechowym, nerwowym, a także z niektórymi narządami.

Dlatego chyba nie trzeba już dodawać, że gdy tylko zobaczysz pleśń w swoim domu, powinieneś natychmiast coś z tym zrobić. Oczywiście wiemy… Łatwo powiedzieć…

Drogie środki czyszczące to nie do końca to!

Na pewno istnieje wiele chemicznych specyfików, które bez trudu poradzą sobie z pleśnią, jednak one mogą być niebezpieczne nie tylko dla pleśni, ale i dla naszego zdrowia… Dlatego mamy dla Was fajne i bardzo niedrogie rozwiązanie, które w dodatku z pewnością znajduje się w Waszej domowej apteczce!

Wodę utlenioną!

infozdrowie
infozdrowie

Ten wspaniały środek, którego używamy głównie do dezynfekcji ran oraz skaleczeń nie ma okropnego, drażniącego zapachu i nie powoduje żadnych skutków ubocznych, jak to często bywa z chemią przeznaczoną do unicestwienia pleśni.

Woda utleniona jest tak skuteczna w usuwaniu pleśni z naszego domu, ponieważ ma silne właściwości przeciwgrzybicze i antybakteryjne. Właśnie z tego powodu pleśń nie tylko zniknie z Twojego domu, ale będzie mieć także utrudnioną drogę powrotną…

Wszystko, co wystarczy zrobić, to przelać ten cudowny płyn do butelki ze spryskiwaczem i użyć go na problematyczne miejsca. Tak rozprowadzoną wodę utlenioną należy pozostawić na 10 minut i zetrzeć.

lifeandpills
lifeandpills

Powierzchnia, na której zastosujesz wodę utlenioną będzie wyglądać jak nowa!

A Ty znasz inne sposoby na pozbycie się pleśni z Twojego domu?

Może Cię zainteresować

zamknij