×
Wirtualna Polska

Samotna matka wspina się i podróżuje wraz z 3-letnią córką! Ich wspólne zdjęcia zachwycają

Narodziny dziecka to nie koniec życia,wolności i marzeń, nawet jeśli jest się samotną matką. Ta młoda kobieta jest tego najlepszym dowodem!

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Piękna, 25-letnia mama, Morgan Brechler, pochodząca z Arizony w USA, od czasu narodzin swojej córki, którą wychowuje sama, stara się spędzać każdą wolną chwilę na wyprawach i wspinaczce. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że wszędzie wybiera się właśnie z nią – trzyletnią córeczką Hadlie. Swoje wspólne przygody zaczęły, gdy dziewczynka miała zaledwie kilka miesięcy! Razem zdołały już zwiedzić niektóre z najbardziej znanych parków narodowych w Ameryce, Wielki Kanion w Arizonie i miejsca, w których może się wspinać, również na Hawajach czy w Meksyku.

Wszystkie podróże są dokumentowane przez Morgan niesamowitymi zdjęciami na Instagramie.

wspolna-wspinaczka-1

Mała Hadlie zaczynała swoją przygodę ze wspinaczką od krótkich wędrówek po miejscowości w której mieszka razem z mama. Zanim „spróbowała” wspinaczki wraz z linami i uprzężą, była przymocowana do pleców Morgan. Gdy miała zaledwie 18 miesięcy, zaczęła wspinać się po skalnej ściance w domu.

wspolna-wspinaczka-2

Zaczęłyśmy od krótkich wędrówek w miejscu, w którym mieszkam. To jest bardzo ważne dla dzieci, żeby miały kontakt z naturą, bo za bardzo zatraciliśmy się w technologii… Chcę, aby moja córka ceniła życie i nie sądzę, żeby istniał lepszy sposób, aby mogła się rozwinąć i zaprzyjaźnić z Matką Ziemią.”” – mówi 25-latka

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

wspolna-wspinaczka-3

„Kocham tworzyć z nią niezapomniane wspomnienia z podróży, kempingów, wspinaczki, ale najbardziej doceniam to, że bez możemy być nierozłączne” – dodaje.

wspolna-wspinaczka-4

Razem zebrały już ponad 11 000 obserwatorów na Instagramie.

wspolna-wspinaczka-7

 

Zdjęcie ze wspinaczki w Queen Creek Canyon, Arizona.

wspolna-wspinaczka-6

Oczywiście nie może zabraknąć również czasu na zabawy ulubionymi konikami dziewczynki.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

wspolna-wspinaczka-5

Morgan twierdzi, że jej życie zaczęło się, gdy urodziła się Hadlie. Dodaje, że jej 3-letnia córka jest jej „najlepszym przyjacielem i inspiracją”.

wspolna-wspinaczka-8

„Ludzie mówią: gdy masz dzieci, Twoje życie osobiste dobiega końca, ale ja się z tym nie zgadzam.”

Hadlie ze względu na swój bardzo młody wiek, z pewnością nie będzie pamiętać wszystkich podróży, w których brała udział. Wszystko, na szczęście, zostało udokumentowane w postaci zdjęć przez jej piękną mamę.

Czy można mieć lepszą pamiątkę z dzieciństwa?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

wspolna-wspinaczka-9

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Katarzyna

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Fotografka i redaktorka. Miłośniczka ciekawego designu, dobrej muzyki oraz oryginalnych rozwiązań dla domu. Wolne chwile spędza na szukaniu ekologicznych rozwiązań, którymi chce dzielić się z innymi.

Może Cię zainteresować